przemysłowy odkurzacz akumulatorowy 40V max XGT Makita [VC004GLZ01] Li-Ion, filtr HEPA, AWS
-
Producent:
-
Kod producenta:VC004GLZ01
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25957 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz akumulatorowy 40V max XGT Makita VC004GLZ01 ze zbiornikiem o pojemności 15L, przeznaczony do pracy na sucho. Dostarczany bez akumulatorów i ładowarki.
Posiada wydajny silnik bezszczotkowy BLDC, wykonany został w Technologii XPT, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Jest lekki i poręczny, posiada praktyczny schowek na akcesoria i akumulatory.
Wyposażony jest również w moduł AWS - Auto-start Wireless System, który umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Odkurzacz przemysłowy akumulatorowy 40V max Makita [VC004GLZ01]:
- lekki i poręczny odkurzacz przemysłowy łatwy do transportu i przechowywania, o mocy zbliżonej do odkurzaczy sieciowych,
- wyposażony w wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- odkurzacz wykonany został w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada funkcję AWS - Auto-start Wireless System umożliwiającą bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- klasa filtracji pyłów "L" - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- przeznaczony do pracy na sucho,
- jest wyposażony w filtr HEPA,
- odkurzacz wyposażony w mechanizm do samooczyszczania filtra,
- posiada regulację siły ssania,
- duży włącznik na górze odkurzacza, który działa tylko gdy włącznik główny jest w pozycji "ON",
- poziom hałasu od 53- 67 dB(A), w zależności od ustawionej mocy zasysania,
- maksymalna moc zasysania - 205 W (z wężem 38 mm x 2,5 m),
- posiada dwa porty na akumulator - odkurzacz pracuje początkowo na jednym akumulatorze a po jego wyładowaniu automatycznie przełącza się na drugi,
- zbiornik główny wykonany z tworzywa sztucznego,
- nowy, kompaktowy kształt zbiornika, redukuje całkowitą wysokość odkurzacza,
- na tylnych kołach zostały zamontowane hamulce,
- duży zderzak wokół obudowy odkurzacza ochrania ściany i meble przed zadrapaniami,
- zdejmowany organizer pozwala na przechowywanie akumulatorów i akcesoriów,
- pokrywa akumulatorów chroni akumulatory przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami,
- wskaźnik naładowania baterii jest osobny dla każdego akumulatora,
- odkurzacz jest kompatybilny z adapterem do walizek Makpac (opcja),
- wyjąć lub włożyć akumulator można nawet w momencie kiedy założony jest adapter walizek Makpac,
- odkurzacz dostarczany jest bez akumulatorów i ładowarki.
Dane techniczne odkurzacza 40V max Makita [VC004GLZ01]:
- napięcie zasilania: 40 V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- moc zasysania (wąż ø 38 mm x 2,5 m): 205 W,
- maks. przepływ powietrza (wąż ø38 mm x 2,5 m): 1,8 m³/min.,
- maks. podciśnienie: 23 kPa,
- pojemność zbiornika na pył: 15 l,
- czas pracy na jednym naładowaniu 2 akumulatorów BL4050F (na najwyższej mocy zasysania): 28 min,
- wymiary (D x S x W): 366 x 334 x 475 mm,
- waga (EPTA): 8,6 - 11,7 kg
Wyposażenie odkurzacza 40V max Makita [VC004GLZ01]:
- rura wygięta (rękojeść): [192562-3],
- rura prosta aluminiowa 1 szt.: [192563-1],
- worek na pył (polietylen) 10szt.: [195432-5],
- wąż elastyczny antystatyczny ø28mm x 3,5m: [195433-3],
- wąż elastyczny antystatyczny ø38mm x 2,5m: [195434-1],
- moduł AWS [198900-7],
- ssawka typ T (na sucho): [199455-5],
- ssawka szczelinowa: [410306-2],
- adapter z tworzywa 22 mm: [417765-1],
- końcówka węża 38 mm (nakręcana): [417766-9],
- adapter gumowy 24mm: [424379-9],
- pojemnik na akcesoria,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 11,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 8,6 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 366 x 334 x 475 mm |
| max podciśnienie: | 23 kPa |
| pojemność zbiornika: | 15 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,8 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 53 - 67 dB |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381753517 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7 kg |
| długość opakowania: | 68 cm |
| szerokość opakowania: | 42 cm |
| wysokość opakowania: | 44.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
