przemysłowy odkurzacz akumulatorowy 2x18V Li-Ion, Makita [DVC865LZX3]
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC865LZX3
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12401 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz akumulatorowy Makita DVC865LZX3 przeznaczony do pracy na sucho (zbiornik 8L) i na mokro (zbiornik 6L), z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, zasilany dwoma akumulatorami 18V. W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Odkurzacz wykonany został w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Jest lekki i poręczny, posiada schowek na akcesoria i akumulatory.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Odkurzacz przemysłowy akumulatorowy 2x18V Makita DVC865LZX3:
- akumulatorowy odkurzacz zasilany dwoma akumulatorami 18V,
- lekki i poręczny odkurzacz przemysłowy łatwy do transportu i przechowywania,
- wyposażony w wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- odkurzacz wykonany został w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- klasa filtracji pyłów "L" - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- odkurzacz nadaje się do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro,
- filtr z tkaniny używany jest zarówno przy odkurzaniu na mokro jak i na sucho,
- posiada regulację siły ssania,
- duży włącznik na górze odkurzacza, który działa tylko gdy włącznik główny jest w pozycji "ON",
- zbiornik główny wykonany z tworzywa sztucznego,
- na tylnych kołach zostały zamontowane hamulce,
- duży zderzak ochrania ściany i meble przed zadrapaniami,
- zdejmowany uchwyt pozwala na przechowywanie akumulatorów i akcesoriów,
- pokrywa akumulatorów chroni akumulatory przed kapiącą wodą,
- wskaźnik naładowania baterii osobny dla każdego akumulatora,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- odkurzacz dostarczany jest bez akumulatora i ładowarki.
Dane techniczne odkurzacza Makita DVC865LZX3:
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- moc znamionowa (wąż ø 32 mm x 1,7 m): 105 W,
- maks. przepływ powietrza (wąż ø32 mm x 1,7 m): 2,1 m³/min,
- maks. Podciśnienie: 11 kPa,
- pojemność zbiornika na mokro: 6 l,
- pojemność zbiornika na sucho: 8 l,
- wymiary (D x S x W): 366 x 334 x 368 mm,
- waga (EPTA): 7,0 - 7,7 kg.
Wyposażenie odkurzacza AWS Makita DVC865LZX3:
- ssawka uniwersalna: 198532-0,
- ssawka szczelinowa: 198919-6,
- worek na pył (polietylen) 10szt.: 195432-5,
- rura teleskopowa aluminiowa (1 szt.): 140G19-0,
- rura wygięta (rękojeść): 140G26-3,
- wąż elastyczny ø32mm x 1,7m: 199493-7,
- pojemnik na akcesoria,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 7,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 7,0 kg |
| na wyposażeniu: | ssawka uniwersalna: 198532-0, ssawka szczelinowa: 198919-6 , rura wygięta (rękojeść): 140G26-3, rura prosta aluminiowa (1 szt.): 140G19-0, worek na pył (polietylen) 10szt.: 195432-5, wąż elastyczny antystatyczny ø32mm x 1,7m: 199493-7, pojemnik na akcesoria |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 366 x 334 x 421 mm |
| max podciśnienie: | 11 kPa |
| pojemność zbiornika: | 8,0 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 2,1 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381898805 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 13 kg |
| długość opakowania: | 64 cm |
| szerokość opakowania: | 42 cm |
| wysokość opakowania: | 39.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
