przemysłowy odkurzacz akumulatorowy 2x18V Li-Ion, auto-start AWS Bluetooth, Makita [DVC157LZX3]
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC157LZX3
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18773 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz akumulatorowy firmy Makita DVC157LZX3 do pracy na sucho, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym i filtrem HEPA, zasilany dwoma akumulatorami 18V. W tej wersji bez akumulatorów i ładowarki na wyposażeniu, pakowany w kartonie. Pojemność zbiornika 15l.
Odkurzacz Makita DVC157LZX3 może być uruchamiany przez inne urządzenia akumulatorowe z systemem AWS dzięki modułowi łączności bezprzewodowej Bluetooth. Funkcja auto-start znaczne usprawnia pracę z elektronarzędziem połączonym z odkurzaczem systemem odsysania pyłu.
Odkurzacz wykonany został w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Jest lekki i poręczny, posiada schowek na akcesoria i akumulatory.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Odkurzacz przemysłowy akumulatorowy 2x18V AWS Makita DVC157LZX3:
- lekki i poręczny odkurzacz przemysłowy do pracy na sucho, łatwy do transportu i przechowywania,
- odkurzacz zasilany jest dwoma akumulatorami 18V,
- wyposażony w wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- odkurzacz wykonany w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- funkcja AWS - Auto-start Wireless System - umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- odkurzacz wyposażony jest w bardzo wydajny filtr HEPA służący do wychwytywania bardzo drobnych cząsteczek,
- klasa filtracji pyłów "L" - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- filtr samoczyszczący,
- regulacja siły ssania,
- duży włącznik na górze odkurzacza, który działa tylko gdy włącznik główny jest w pozycji "ON" lub "AUTO",
- zbiornik główny wykonany z tworzywa sztucznego,
- hamulce zamontowane na tylnych kołach,
- duży zderzak ochrania ściany i meble przed zadrapaniami,
- zdejmowany uchwyt pozwala na przechowywanie akumulatorów i akcesoriów,
- pokrywa akumulatorów chroni akumulatory przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami,
- wskaźnik naładowania baterii osobny dla każdego akumulatora,
- odkurzacz nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczany bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry techniczne odkurzacza AWS Makita DVC157LZX3:
- napięcie zasilania: 2 x 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- moc zasysania (wąż ø28 mm x 3,5 m): 110 W,
- maks. przepływ powietrza (wąż ø28 mm x 3,5 m): 1,4 m³/min,
- maks. podciśnienie: 11 kPa,
- czas pracy z 2 akumulatorami BL1860(B): ok. 40 min,
- pojemność zbiornika: 15 l,
- wersja Bluetooth: 4.1,
- wymiary (D x S x W): 366 x 334 x 421 mm,
- waga (EPTA): 8,0 - 8,6 kg.
Wyposażenie odkurzacza AWS Makita DVC157LZX3:
- rura wygięta (rękojeść): [192562-3],
- rura prosta aluminiowa (1 szt.): [192563-1],
- wąż elastyczny antystatyczny ø28mm x 3,5m: [195433-3],
- wąż elastyczny antystatyczy ø38mm x 2,5m: [195434-1],
- końcówka węża 24cm: [195546-0],
- końcówka węża 22cm: [195547-8],
- ssawka typu T (na sucho): [199455-5],
- ssawka szczelinowa: [410306-2],
- ogranicznik: [451350-0],
- worek na pył (polietylen) 10szt.: [195432-5],
- pojemnik na akcesoria,
- moduł AWS: [198900-7],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 8,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 8,0 kg |
| na wyposażeniu: | rura wygięta (rękojeść): [192562-3], rura prosta aluminiowa (1 szt.): [192563-1], wąż elastyczny antystatyczny ø28mm x 3,5m: [195433-3], wąż elastyczny antystatyczy ø38mm x 2,5m: [195434-1], końcówka węża 24cm: [195546-0], końcówka węża 22cm: [195547-8], ssawka typu T (na sucho): [199455-5], ssawka szczelinowa: [410306-2], ogranicznik: [451350-0], worek na pył (polietylen) 10szt.: [195432-5], pojemnik na akcesoria, moduł AWS: [198900-7], |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 366 x 334 x 421 mm |
| max podciśnienie: | 11 kPa |
| pojemność zbiornika: | 15,0 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,4 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381899017 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 14.5 kg |
| długość opakowania: | 71 cm |
| szerokość opakowania: | 42 cm |
| wysokość opakowania: | 44.5 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
