przeciwostrze zapasowe do sekatora BCL23 Bahco [BCL2305]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL2305
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2128 pkt. |
Przeciwostrze zapasowe do sekatora BCL23 Bahco BCL2305, wyprodukowane z wysokiej jakości stali japońskiej SK5, przeznaczone do sekatora akumulatorowego Bahco BCL23.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Przeciwostrze wymienne do sekatora BCL23 Bahco [BCL2305]:
- ostrze precyzyjnie szlifowane aby zapewnić czyste cięcie,
- wykonane z wysokiej jakości japońskiej stali SK5,
- hartowane i chromowane, aby zapewnić większa wytrzymałość i wydajność,
- przeznaczone do współpracy z sekatorem akumulatorowym Bahco BCL23.
PARAMETRY TECHNICZNE PRZECIWOSTRZA DO SEKATORA BAHCO [BCL2305]:
- wymiary (D x S x W): 5 x 40 x 97 mm,
- waga: 64 g
| waga: | 64 g |
| przeznaczone do narzędzia: | BCL23 |
| EAN: | 7314150505067 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.064 kg |
| długość opakowania: | 9.7 cm |
| szerokość opakowania: | 4 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
