przecinarka do metalu 1100W, 185/30mm, Makita [4131]
-
Producent:
-
Kod producenta:4131-MAKITA
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13038 pkt. |
Przecinarka do metalu 1100W, 185/30mm, Makita [4131] dostarczana w kartonie
Wyposażona jest w silnik o mocy 1100W.
Beziskrowa praca narzędzia, oraz bez odkształceń cieplnych w miejscu cięcia.
Przecinarka posiada podwójną izolację.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
przecinarka do metalu 1100W, 185/30mm, Makita [4131]
- wyposażona jest w silnik o mocy 1100W,
- beziskrowa praca narzędzia bez odkształceń cieplnych w miejscu cięcia,
- zdolność cięcia wynoszącą 63 mm,
- łatwo zdejmowana osłona tarczy ze zbiornikiem na opiłki,
- cięcie stali konstrukcyjnej do 6 mm,
- posiada podwójną izolację.
PARAMETRY TECHNICZNE PRZECINARKI MAKITA [4131]
- moc: 1100W,
- długość przewodu zasilającego: 2,5 m,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3500 obr/min,
- średnica tarczy: 185 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- zdolność cięcia przy kącie 90°: 63 mm,
- poziom mocy akustycznej: 113 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 102 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- waga bez kabla: 4,8 kg.
WYPOSAŻENIE PRZECINARKI MAKITA [4131]
- instrukcja obsługi.
| waga kg: | 6,75 kg kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 185 mm |
| moc znamionowa: | 1100 W |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381056519 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 44 cm |
| szerokość opakowania: | 31 cm |
| wysokość opakowania: | 33 cm |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/4131.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/4131.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| 4131.pdf |
