precyzyjny wkrętak dynamometryczny 0.05-0.11Nm Kraftform Micro ESD WERA [05074804001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05074804001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9770 pkt. |
Precyzyjny wkrętak dynamometryczny 0.05-0.11Nm firmy Wera [05074804001] serii 1431 Kraftform Micro ESD do prac przy urządzeniach narażonych na uszkodzenia ładunkami elektrostatycznymi.
Wkrętak Kraftform Micro ESD z uchwytem do bitów (grotów) wkrętakowych systemu "półksiężyc" 4mm Halfmoon (Wera seria 9) oraz 4mm HIOS (Wera seria 21).
Wkrętaki precyzyjne są niezastąpione dla elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, modelarzy czy serwisantów sprzętu komputerowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.precyzyjny wkrętak dynamometryczny 1431 Kraftform Micro ESD WERA [05074804001]:
- antystatyczny wkrętak dynamometryczny serii Kraftform Micro ESD do prac przy urządzeniach narażonych na uszkodzenia ładunkami elektrostatycznymi,
- precyzyjny wkrętak dynamometryczny z regulowaną wartością momentu obrotowego w zakresie 0,05-0,11 Nm (dokładność ± 10%),
- posiada szybkie mocowanie końcówek: po umieszczeniu końcówki w uchwycie następuje samoczynne zablokowanie i gwarantujące pewne mocowanie,
- po zastosowaniu opaski i maty antystatycznej przeznaczony do prac przy urządzeniach narażonych na uszkodzenia ładunkami elektrostatycznymi np. do pracy przy smartfonach, telefonach komórkowych, aparatach fotograficznych, sprzęcie elektronicznym, w laboratoriach dentystycznych i gabinetach stomatologicznych,
- pokrętło ma dwukomponentową, ergonomiczną rękojeść antystatyczna Kraftform Micro ESD (oporność < 109 Ω wg DIN EN 61340-5-1)
- precyzyjny wkrętak dynamometryczny Kraftform Micro ESD wyposażony jest w uchwyt do bitów (grotów) wkrętakowych systemu "półksiężyc" 4mm Halfmoon (Wera seria 9) oraz 4mm HIOS (Wera seria 21)
- uchwyt umożliwia szybką wymianę bitów, a sześciokątny kołnierz na rękojeści zabezpiecza przed staczaniem się np. ze stołu
PARAMETRY precyzyjnej RĘKOJEŚCI DYNAMOMETRYCZNEJ KRAFTFORM WERA [05074804001]:
- mocowanie narzędzia: 4mm Halfmoon, 4mm HIOS,
- zakres pracy: 0,05-0,11 Nm
- regulacja momentu co: 0,005 Nm
- dokładność zgodnie z EN ISO 6789: ±10%
- długość całkowita: 141 mm
Do wkrętaków dynamometrycznych polecamy używanie profesjonalnych końcówek firmy WERA.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 141 mm |
| typ mocowania : |
|
| dokładność pomiaru: | ± 10% |
| zakres pracy kluczy dynamometrycznych: | 0,05-0,11 Nm |
| EAN: | 4013288179104 |
| typ końcówki: | Microstix |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.049 kg |
| długość opakowania: | 14.5 cm |
| szerokość opakowania: | 2.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
