pneumatyczny klucz udarowy 1/2", 860 Nm, Facom [NS.1600FPB]
-
Producent:
-
Kod producenta:NS.1600FPB
1040,35zł brutto
845,81zł netto
1652,85zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10403 pkt. |
Kompaktowy klucz udarowy 1/2" Facom NS.1600FPB o nowoczesnej i lekkiej konstrukcji, z momentem obrotowym (860Nm) wystarczającym do większości zastosowań warsztatowych i przemysłowych.
Klucz udarowy w zestawie zawiera zaczep do zawieszania pomagający zmniejszyć zmęczenie operatora podczas intensywnej pracy.
Pneumatyczny klucz udarowy 1/2" Facom [NS.1600FPB]:
- kompaktowy i lekki klucz udarowy umożliwiający pracę nawet w ciasnych przestrzeniach,
- posiada 3 ustawienia mocy,
- zmianę kierunku obrotów można wykonać jedną ręką, co zapewnia większą swobodę pracy,
- jednoelementowa budowa korpusu zwiększa jego trwałość,
- ergonomiczna, miękka rękojeść jest odporna na produkty ropopochodne i rozpuszczalniki,
- mocowanie nasadki odbywa się za pomocą pierścienia sprężynującego i kołka,
- klucz udarowy w zestawie zawiera zaczep do zawieszania zmniejszający zmęczenie operatora.
Parametry techniczne klucza udarowego 1/2" Facom [NS.1600FPB]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- maksymalna prędkość obrotowa: 10 000 obr./min,
- maksymalny moment obrotowy: 860 Nm,
- wymiary (D x S x W): 111 x 61,5 x 173 mm,
- waga: 1,3 kg,
- typ gwarancji: D2 (bezpłatna naprawa lub wymiana wadliwych części w ciągu 2 lat od zakupu).
| waga kg: | 1,3 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10000 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| wymiary: | 111 x 61,5 x 173 mm |
| max moment obrotowy : | 860 Nm |
| EAN: | 3662424039898 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| masa z opakowaniem: | 1.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
