Pneumatyczny klucz udarowy 1/2", 1490 Nm, Facom [NS.1400FPB] aluminiowa obudowa
-
Producent:
-
Kod producenta:NS.1400FPB
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16544 pkt. |
Profesjonalny klucz udarowy 1/2" z aluminiową obudową firmy Facom NS.1400FPB.
Ma nowoczesną konstrukcję, z momentem obrotowym (1490Nm) wystarczającym do większości zastosowań warsztatowych i przemysłowych.
Klucz udarowy przeznaczony do intensywnej pracy, znakomicie sprawdzi się w każdym warsztacie samochodowym.
Pneumatyczny klucz udarowy 1/2" Facom [NS.1400FPB]:
- aluminiowy klucz udarowy z dużym momentem umożliwiający pracę z mocno zapieczonymi śrubami czy nakrętkami,
- posiada regulację prędkości w spuście dla lepszej kontroli w czasie pracy,
- zmianę kierunku obrotów można wykonać jedną ręką, co zapewnia większą swobodę pracy,
- ergonomiczna, miękka rękojeść jest odporna na produkty ropopochodne i rozpuszczalniki,
- mocowanie nasadki odbywa się za pomocą pierścienia sprężynującego,
Parametry techniczne klucza udarowego 1/2" Facom [NS.1400FPB]:
- typ mocowania: kwadrat 1/2",
- maksymalna prędkość obrotowa: 10 000 obr./min,
- maksymalny moment obrotowy: 1490 Nm,
- wymiary (D x S x W): 193 x 70 x 190 mm,
- waga: 2,8 kg,
- typ gwarancji: D2 (bezpłatna naprawa lub wymiana wadliwych części w ciągu 2 lat od zakupu).
| waga kg: | 2,8 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6500 obr/min |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| wymiary: | 193 x 70 x 190 mm |
| max moment obrotowy : | 1490 Nm |
| EAN: | 3662424088186 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| masa z opakowaniem: | 3.178 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
