platforma transportowa na kółkach do skrzyń ToughSystem 2.0 DXL DeWalt [DWST08530-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST08530-1
674,00zł brutto
547,97zł netto
764,16zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6740 pkt. |
Platforma wózek transportowy DeWALT DWST08530-1, do transportowania skrzyń i walizek nowego systemu ToughSystem 2.0 DXL, kompatybilna z systemem ToughSystem 2.0.
Wózek o udźwigu do 200 kg w połączeniu z pozostałymi elementami systemu 2.0 DXL umożliwia stworzenie profesjonalnego, mobilnego warsztatu.
Duże, wytrzymałe, 6-calowe koła samonastawne umożliwiają jazdę także w trudnym terenie i niesprzyjających warunkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Platforma transportowa na kółkach do systemu ToughSystem 2.0 DXL DeWalt [DWST08530-1]:
- wytrzymała i stabilna platforma do transportowania skrzyń i walizek narzędziowych systemu ToughSystem 2.0 DXL,
- jest również kompatybilna z cała serią skrzyń narzędziowych ToughSystem 2.0,
- przeznaczona jest do transportu nawet kilku walizek jednocześnie, co umożliwia stworzenie mobilnego warsztatu,
- skrzynie systemowe mocowane są na wózku za pomocą zatrzasków,
- platforma została zaprojektowana z myślą o swobodnym manewrowaniu także w ciężkich warunkach, umożliwia przewożenie ładunków o łącznej masie do 200 kg,
- koła obracające się o 360° zapewniają łatwość użytkowania w ciasnych przestrzeniach i w pobliżu narożników,
- wytrzymałe, 6 calowe, samonastawne koła wyposażone są w hamulce zapobiegające stoczeniu się wózka z nierównej powierzchni,
- wózek posiada dwa zintegrowane uchwyty do przenoszenia (bez zamontowanych skrzyń).
PARAMETRY TECHNICZNE WÓZKA DO SKRZYŃ TOUGHSYSTEM 2.0 DXL DEWALT [DWST08530-1]:
- maksymalne obciążenie: 200 kg
- wymiary (D x S x W): 805 x 640 x 254 mm
| EAN: | 3253561085307 |
| system opakowań: | DeWalt ToughSystem 2.0 DXL |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 17.07 kg |
| długość opakowania: | 83.50 cm |
| szerokość opakowania: | 66.80 cm |
| wysokość opakowania: | 20.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
