pistolet do kleju na sztyfty 12mm, GR50, Stanley [STHT6-70417]
-
Producent:
-
Kod producenta:STHT6-70417
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1061 pkt. |
Pistolet na sztyfty klejowe 12mm, GR50, Stanley STHT6-70417, o mocy 95W i wydajności 820g/h, pakowany w blistrze.
Pistolet do kleju na gorąco z grzałką ceramiczną, wyposażony w termostat (szybko się nagrzewa, a potem utrzymuje temperaturę). Doskonale sprawdzi się do łączenia ze sobą różnych materiałów takich jak np. drewno, sklejka, karton czy tkaniny.
Posiada wygodny, składany stojak umożliwiający bezpieczne odstawienie pistoletu w czasie przerwy podczas klejenia.
Pistolet do kleju na gorąco na sztyfty 12mm, GR50, Stanley [STHT6-70417]:
- pistolet na sztyfty klejowe o średnicy 12mm, o mocy 95W, z ceramiczną grzałką,
- przeznaczony jest do szybkiego łączenia ze sobą materiałów takich jak drewno, korek, papier, karton, czy tkaniny,
- doskonale sprawdzi się podczas wykonywania różnego rodzaju prac plastycznych, tworzenia dekoracji, czy wykonywania drobnych napraw i majsterkowania,
- krótki czas nagrzewania i termostat - pistolet po włączeniu do sieci rozgrzewa grzałkę pobierając więcej mocy, a po osiągnięciu temperatury pracy podtrzymuje temperaturę, zmniejszając pobór mocy,
- dobrze wyważona obudowa i stabilna podstawa zapewniają stabilność i wygodę podczas użytkowania,
- posiada obudowę wykonaną z tworzywa i składaną podpórkę do stawiania w przerwach podczas klejenia,
- pistolet zapakowany jest w blistrze.
Parametry techniczne pistoletu klejowego GR50, Stanley [STHT6-70417]:
- napięcie zasilania: 220-240V,
- moc: 95W,
-
wydajność: 0,82 kg/h (po osiągnięciu temperatury roboczej),
- średnica kleju w sztyfcie: 12 mm,
-
wymiary (D x S x W): 200 x 50 x 180 mm,
-
waga: 0,34 kg
| waga kg: | 0,34 kg |
| moc znamionowa: | 95 W |
| opakowanie: | blister |
| wydajność: | 820 g/h |
| EAN: | 3253566704173 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
