Pistolet do kleju na sztyfty 11mm, GR100R, FATMAX, Stanley [FMHT6-70418]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMHT6-70418
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1980 pkt. |
Pistolet do kleju na sztyfty 11mm, GR100R, FATMAX, Stanley [FMHT6-70418], o mocy 200W i wydajności 1.3 - 1.5 kg/h, pakowany w blistrze.
Pistolet do kleju na gorąco wyposażony w grzałkę ceramiczną,. Doskonale sprawdzi się do łączenia ze sobą różnych materiałów takich jak np. drewno, sklejka, karton czy tkaniny.
Posiada wygodny, składany stojak umożliwiający bezpieczne odstawienie pistoletu w czasie przerwy podczas klejenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pistolet do kleju na sztyfty 11mm, GR100R, FATMAX, Stanley [FMHT6-70418]
- pistolet na sztyfty klejowe o średnicy 11mm, o mocy 200W, z ceramiczną grzałką,
- przeznaczony jest do szybkiego łączenia ze sobą materiałów takich jak drewno, korek, papier, karton, czy tkaniny,
- doskonale sprawdzi się podczas wykonywania różnego rodzaju prac plastycznych, tworzenia dekoracji, czy wykonywania drobnych napraw i majsterkowania,
- pistolet nagrzewa się do temperatury roboczej w ciągu 30 sekund,
- po 30 minutach bez przyciskania spustu urządzenie przechodzi w tryb hibernacji,
- posiada obudowę wykonaną z tworzywa i składaną podpórkę do stawiania w przerwach podczas klejenia,
- w zestawie dołączone jest 12 sztuk przezroczystych oraz 6 sztuk żółtych sztyftów kleju, całość pakowana jest w blistrze,
PARAMETRY TECHNICZNE PISTOLETU DO KLEJU GR100R, FATMAX, STANLEY [FMHT6-70418]
- napięcie zasilania: 220-240V,
- moc: 200W,
-
wydajność: 1.3 - 1.5 kg/h (po osiągnięciu temperatury roboczej),
- średnica kleju w sztyfcie: 11 mm,
-
wymiary (D x S x W): 250 x 50 x 190 mm,
-
waga: 0.45 kg
| waga kg: | 0.45 kg |
| na wyposażeniu: | 12 sztuk przezroczystych oraz 6 sztuk żółtych sztyftów kleju |
| moc znamionowa: | 200 W |
| opakowanie: | blister |
| wydajność: | 1500 g/h |
| czas nagrzewania: | 0.5 min |
| EAN: | 3253566704180 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.5 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
