pilarka tarczowa, ukośnica XPS 305/30mm, 1675W, DeWALT [DWS780-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWS780-QS
3569,00zł brutto
2901,63zł netto
4054,98zł
Promocja trwa do 30.04.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 40,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 35690 pkt. |
Profesjonalna ukośnica DeWALT model DWS780-QS, silnik 1675W, przesuwna głowica pochylana lewo/prawo ze stołem obrotowym i tarczą 305mm, wyposażona w system pokazywania linii cięcia XPS (cień tarczy)
Jedna z wszechstronniejszych i popularniejszych na rynku ukośnic, ceniona przez wielu użytkowników za dużą dokładność, świetne parametry cięcia i niezawodność, posiada możliwość kalibrowania kątomierzy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna ukośnica firmy DeWalt DWS780-QS:
- wyposażona jest w silnik o mocy 1675W i tarczę pilarską o średnicy 305mm,
- wyposażona w unikalny system wskazywania linii cięcia XPS, oświetlenie tarczy światłem LED wskazuje bardzo precyzyjnie linię cięcia cieniem tarczy. Zaletą tego systemu jest, że nie wymaga on kalibracji i jest bardzo dokładny,
- wykonana z aluminium stabilna podstawa i prowadnica, a urządzenie do ryglowania wykonane ze stali nierdzewnej,
- ma dwie liniowo ułożone rurowe prowadnice, które zapewniają dużą stabilność i dokładność pracy,
- bardzo łatwy w obsłudze system ustawiania kątów skosu, podziałka jest widoczna i przejrzysta w każdym położeniu,
- jako ukośnica posiada efektywny system odsysania pyłu z możliwością podłączenia odkurzacza.
parametry techniczne pilarki tarczowej DWS780
- moc znamionowa: 1675 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 1900-3800 obr./min,
- średnica tarczy: 305 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: 49o / 49o,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: 50o / 60o,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 110x303 (76x345) mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 112x211 (76x244) mm,
- waga: 24,8 kg,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość): 770 x 470 x 396 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej DWS780:
- tarcza pilarska o 60 zębach,
- zacisk materiału,
- klucz,
- worek na pył,
- opakowanie: karton,
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 24,8 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza pilarska 305mm/60z; klucz do montażu tarczy, worek na pył, zacisk do materiału |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 1900-3800 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 305 mm |
| moc znamionowa: | 1675 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 49/49 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 60/50 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 110x303 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 50x330 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 50x330 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 110x303 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 112x211 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 58x244 mm |
| max głębokość ciecia: | 170 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048332344 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 30.96 kg |
| długość opakowania: | 83.50 cm |
| szerokość opakowania: | 58.50 cm |
| wysokość opakowania: | 48.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
