pilarka tarczowa, ukośnica, 216/30mm, 1300W, DeWalt [DWS773-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWS773-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15176 pkt. |
Profesjonalna pilarka tarczowa/ukośnica DeWALT model DWS773, wyposażona w silnik 1300W, z tarczą 216mm; z przesuwną i odchylaną od pionu głowicą, oraz ze stołem obrotowym.
Nowy, ulepszony model precyzyjnie wykonany korpus i prowadnice gwarantują dużą dokładność.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalna ukośnica firmy DeWalt DWS773-QS:
- wyposażona jest w silnik o mocy 1300W i tarczę pilarską o średnicy 216mm,
- zaprojektowana wyłącznie do cięcia drewna i nie może być używana do cięcia metalu (żelaznego lub nieżelaznego)
- wykonana z aluminium stabilna podstawa i prowadnica, a urządzenie do ryglowania wykonane ze stali nierdzewnej.
- ma dwie liniowo ułożone rurowe prowadnice, które zapewniają dużą stabilność i dokładność pracy,
- bardzo łatwy w obsłudze system ustawiania kątów skosu, podziałka jest widoczna i przejrzysta w każdym położeniu,
- ukośnica posiada mechanizmem regulacji pochylenia głowicy, oraz dokładny mechanizm regulacji stołu obrotowego,
- ma efektywny system odsysania pyłu z możliwością podłączenia odkurzacza,
parametry techniczne pilarki tarczowej DWS773:
- moc znamionowa: 1300 W,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 4500 obr/min,
- średnica tarczy: 216 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- maksymalny kąt odchylenia głowicy od pionu: 48o / 0o,
- maksymalny kąt obrotu stołu w lewo / prawo: 48o / 48o,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90o : 62x250 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45o : 62x173 mm,
- waga: 12,0 kg,
- wymiary (długość x szerokość x wysokość): 490 x 550 x 590 mm.
wyposażenie pilarki tarczowej DWS773:
- tarcza pilarska,
- zacisk materiału,
- klucz,
- opakowanie: karton,
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
| waga kg: | 12,0 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza, docisk materiału, klucz, boczne uchwyty |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 216 mm |
| moc znamionowa: | 1300 W |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 48/0 stopnie |
| max ukos (w prawo / w lewo): | 48/48 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 62x250 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 62x173 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/45' (poziom/pion): | 62x173 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 90'/90' (poziom/pion): | 62x250 mm |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/90' (poziom/pion): | 62x170 |
| max zakres cięcia przy kącie 45'/45' (poziom/pion): | 48x190 mm |
| max głębokość ciecia: | 70 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048636237 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 14.00 kg |
| długość opakowania: | 52.50 cm |
| szerokość opakowania: | 46.00 cm |
| wysokość opakowania: | 40.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
