pilarka łańcuchowa 25cm, 40V max XGT Makita [UC006GZ] Li-Ion, prowadnica carvingowa
-
Producent:
-
Kod producenta:UC006GZ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 20377 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 40V max Makita UC006GZ, z serii XGT, z prowadnicą carvingową ze zwężonym wierzchołkiem o długości 25 cm, w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wyposażona jest w bezszczotkowy silnik BLDC, posiada technologię WET GUARD, dzięki czemu ma podwyższoną odporność na wilgoć, pył i kurz.
Doskonale sprawdzi się w pracach wymagających rzeźbienia w drewnie, wycinania niewielkich łuków za pomocą wierzchołka prowadnicy oraz do pielęgnacji drzew. Hak umieszczony w tylnej części obudowy umożliwia przypięcie pilarki do paska podczas pracy na wysokościach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa z prowadnicą carvingową 40V max XGT Makita [UC006GZ]:
- lekka pilarka akumulatorowa przeznaczona do rzeźbienia w drewnie, wycinania niewielkich łuków za pomocą wierzchołka prowadnicy oraz do pielęgnacji drzew,
- z prowadnicą o długości 25 cm,
- wysoka prędkość łańcucha - 24,8 m/s zapewnia dobre wyniki cięcia,
- konstrukcja pilarki jest doskonale wyważona, co ułatwia pracę,
- piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- technologia Wet Guard zapewnia wysoka odporność na wodę, co pozwala na pracę nawet gdy urządzenie jest mokre,
- włącznik spustowy z regulacją obrotów,
- posiada automatyczny system smarowania łańcucha oraz duże okienko pozwalające sprawdzić poziom oleju do smarowania łańcucha w zbiorniku,
- wyposażona jest w obwód chroniący przed przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- posiada metalową ostrogę zębatą oraz nakrętki zamontowane w obudowie, które zapobiegają ich wypadnięciu i zgubieniu podczas wymiany łańcucha lub prowadnicy,
- z tyłu obudowy pilarki znajduje się hak umożliwiający przypięcie narzędzia do paska podczas pracy na wysokościach,
- pilarka łańcuchowa w tej wersji dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry techniczne piły łańcuchowej 40V max Makita [UC006GZ]:
- napięcie: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- długość prowadnicy: 25 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 24,8 m/s,
- podziałka łańcucha: 1/4",
- szerokość rowka: 1,3 mm,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,2 l,
- wymiary bez prowadnicy (D x S x W): 266 x 194 x 227 mm,
- waga (EPTA): 3,8 - 4,7 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita [UC006GZ]:
- prowadnica łańcucha 25 cm [168407-7],
- łańcuch tnący 25 cm [191G96-5],
- osłona prowadnicy 25 cm [458501-6],
- ostroga zębata [346809-9],
- klucz montażowy [782023-7],
- instrukcja obsługi.
W standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,7 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica łańcucha 25 cm [168407-7], łańcuch tnący 25 cm [191G96-5], osłona prowadnicy 25 cm [458501-6], ostroga zębata [346809-9], klucz montażowy [782023-7], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 266 x 194 x 227 mm |
| długość prowadnicy: | 25 cm |
| prędkość łańcucha: | 24,8 m/s |
| podziałka łańcucha: | 1/4 cala |
| szerokość rowka: | 1,3 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 200 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381752091 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
