piła taśmowa do cięcia drewna, 6 zębów/cal, do przecinarki DW876, DeWalt [DT8472-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT8472-QZ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2070 pkt. |
Bezkońcowa piła taśmowa ze stali węglowej, 2215x10x0,4 mm, DeWALT DT8472-QZ, do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna, przeznaczona do pilarki taśmowej DW876.
Piła taśmowa z podziałką 4,2 mm, znakomicie sprawdzi się w cięciu elementów drewnianych o głębokości do 150 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Piła taśmowa do cięcia drewna do przecinarki DW876, DeWalt [DT8472-QZ]:
- piła taśmowa przeznaczona do cięcia wzdłużnego i poprzecznego drewna,
- wyprodukowana z wysokiej jakości stali,
- bardzo ostre, hartowane krawędzie zębów zapewniają gładkie i czyste cięcie,
- piła bezkońcowa do prac profesjonalnych,
- przeznaczona do stosowania w pilarce taśmowej DW876
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY TAŚMOWEJ DEWALT [DT8472-QZ]:
- szerokość taśmy: 10 mm,
- długość taśmy: 2215 mm,
- grubość taśmy: 0,4 mm,
- podziałka: 4,2 mm,
- liczba zębów na cal: 6,
- głębokość cięcia: 150 mm,
- do stosowania w: DW876,
- liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 2215 mm |
| opakowanie: | karton |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: | do drewna |
| przeznaczone do narzędzia: | DW867 |
| EAN: | 5011402380992 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.16 kg |
| długość opakowania: | 27.2 cm |
| szerokość opakowania: | 24.20 cm |
| wysokość opakowania: | 4.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
