pilarka taśmowa 2-biegowa 1100W, 200mm, DeWalt [DW876-QS]
-
Producent:
-
Kod producenta:DW876-QS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 123,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 60049 pkt. |
Pilarka taśmowa 2-biegowa DeWALT DW876-QS, wyposażona w silnik o mocy 1100W.
Pilarka elektryczna z blatem roboczym o wymiarach 500x500 mm, przeznaczona do cięcia elementów drewnianych o maksymalnych wymiarach 300 x 200 mm. Wyposażona jest w prowadnicę równoległą i ukosową.
Stalowa, spawana konstrukcja zapewnia pilarce stabilność nawet podczas wykonywania cięć dużych elementów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Pilarka taśmowa 200mm, 1100W, DeWalt [DW876-QS]:
- z mocnym, 2 biegowym silnikiem indukcyjnym o mocy 1100 W zapewniającym długą pracę i niski poziom hałasu,
- pilarka może być stosowana do przecinania drewnianych elementów o maksymalnej szerokości 310 mm i wysokości 200 mm,
- wysokiej jakości stalowy brzeszczot szlifowany tarczą diamentową pozostaje ostry o około 10 razy dłużej niż brzeszczoty standardowe,
- naprężenie brzeszczotu można w łatwy sposób regulować,
- pilarka wyposażona jest w odlewany ciśnieniowo blat roboczy o wymiarach 500 x 500 mm,
- spawana, stalowa konstrukcja zapewnia pilarce stabilność nawet podczas wykonywania cięć o maksymalnej możliwej wysokości,
- mikro wyłącznik wbudowany w drzwi maszyny zabezpiecza przed przypadkowym włączeniem po ich otwarciu,
- pilarka posiada przyłącze o średnicy 100 mm do podłączenia systemu odciągania pyłu,
- dwa kółka umieszczone na tylnych nogach ułatwiają transport,
- na wyposażeniu pilarka posiada prowadnicę równoległą i ukosową.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TAŚMOWEJ DeWalt [DW876-QS]:
- moc znamionowa: 1100 W,
- maksymalna szerokość cięcia: 310 mm,
- maksymalna wysokość cięcia: 200 mm,
- prędkość cięcia:
- 1 bieg: 380 m./min,
- 2 bieg: 880 m./min., - wymiary stołu: 500 x 500 mm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 95,0 dB(A),
- poziom mocy akustycznej: 82 dB(A),
- wymiary (D x S x W): 770 x 650 x 1590 mm,
- waga: 54 kg
Wyposażenie pilarki taśmowej DeWalt [DW876-QS]:
- prowadnica równoległa i ukosowa,
- brzeszczot stalowy,
- podstawa - stojak,
- wyłącznik reagujący na zanik napięcia w sieci,
- instrukcja obsługi
| waga kg: | 54 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica równoległa i ukosowa, brzeszczot stalowy, podstawa - stojak, wyłącznik reagujący na zanik napięcia w sieci, instrukcja obsługi |
| moc znamionowa: | 1100 W |
| EAN: | 5011402271450 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 1590 mm |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 59.40 kg |
| długość opakowania: | 116.00 cm |
| szerokość opakowania: | 40.00 cm |
| wysokość opakowania: | 56.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
