piła tarczowa do cięcia płyt warstwowych 235/30/2,2mm, 50 zębów, SPECIALIZED Makita [B-33582]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-33582
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3678 pkt. |
Wysokiej jakości tarcza tnąca 235/30mm Makita B-33582, o grubości cięcia 2,2mm, z serii SPECIALIZED.
Tarcza posiada 50 zębów z węglika wolframu. Przeznaczona jest do stosowania w ręcznych pilarkach tarczowych, służy do dokładnego cięcia płyt warstwowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Tarcza tnąca do płyt warstwowych SPECIALIZED Makita [B-33582]:
- tarcza przeznaczona do cięcia płyt warstwowych,
- ostrze tarcz tej serii zostało specjalnie zaprojektowane do stosowania z pilarkami tarczowymi i zagłębiarkami, do czystego i dokładnego cięcia,
- tarcza jest w pełni hartowana i naciągana dzięki czemu pochłania wibracje,
- w tarczach serii SPECIALIZED zastosowano bardzo dobrej jakości węglik wolframu o niskim współczynniku ścieralności,
- cienki rzaz pozwala uzyskać mniej odpadu i redukuje siłę potrzebną do cięcia
Parametry techniczne tarczy pilarskiej Makita [B-33582]:
- średnica tarczy: 235 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,8 mm,
- grubość cięcia (rzazu): 2,2 mm,
- liczba zębów: 50,
- kąt natarcia: 0°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6500 obr./min.,
- wykończenie: dokładne
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6500 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 235 mm |
| liczba zębów: | 50 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do płyt warstwowych |
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| kąt natarcia: | 0 ° |
| szerokość cięcia: | 2,2 mm |
| EAN: | 088381422475 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
