piła tarczowa do cięcia drewna 250/30/2,8mm, 40 zębów, MAKBLADE PLUS, Makita [B-33489]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-33489
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4096 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska do cięcia drewna 250/30 mm, Makita [B-33489], z 40 zębami, o grubości cięcia 2,8 mm, przeznaczona do stosowania w ukośnicach i pilarkach stołowych.
Tarcza pilarska do drewna z serii MAKBLADE PLUS z zębami z wysokiej klasy węglika spiekanego, zapewnia bardzo wysoką jakość cięcia, a szczeliny wycięte laserowo i wypełnione żywicą syntetyczną tłumią wibracje i obniżają hałas podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do cięcia drewna 250/30mm, MAKBLADE PLUS, Makita [B-33489]
- profesjonalna tarcza do szybkiego cięcia poprzecznego drewna z serii MAKBLADE PLUS,
- przeznaczona do stosowania w pilarkach i ukośnicach stołowych,
- zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasy węglika wolframu zapewniającego dłuższą żywotność,
- utwardzona i precyzyjnie wyrównana tarcza absorbuje wstrząsy i zapewnia proste i szybkie cięcie,
- szczeliny wycinane laserowo i wypełnione żywicą syntetyczną tłumią wibracje i hałas podczas pracy,
- powłoka redukująca tarcie zapewnia łatwe cięcie i chroni tarczę przed korozją.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA MAKBLADE PLUS MAKITA [B-33489]
- średnica tarczy: 250 mm,
- średnica otworu: 30 mm,
- grubość tarczy: 1,8 mm,
- grubość cięcia: 2,8 mm,
- liczba zębów: 40,
- kąt natarcia: 20°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 6110 obr./min.
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6110 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 250 mm |
| liczba zębów: | 40 szt |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,8 mm |
| kąt natarcia: | 20 ° |
| szerokość cięcia: | 2,8 mm |
| EAN: | 0088381422376 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
