piła tarczowa do cięcia drewna 190/20/2,2mm, 24 zęby, MAKBLADE PLUS, Makita [B-32437]
-
Producent:
-
Kod producenta:B-32437
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1867 pkt. |
Profesjonalna tarcza pilarska do cięcia drewna 190/20 mm, Makita B-32437, z 24 zębami, o grubości cięcia 2,2 mm, przeznaczona do stosowania w ukośnicach i pilarkach stołowych.
Tarcza pilarska do drewna z serii MAKBLADE PLUS z zębami z wysokiej klasy węglika spiekanego, zapewnia bardzo wysoką jakość cięcia, a szczeliny wycięte laserowo i wypełnione żywicą syntetyczną tłumią wibracje i obniżają hałas podczas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Tarcza pilarska do cięcia drewna 190/20mm, MAKBLADE PLUS, Makita [B-32437]:
- profesjonalna tarcza do szybkiego cięcia poprzecznego drewna z serii MAKBLADE PLUS,
- przeznaczona do stosowania w pilarkach i ukośnicach stołowych,
- zęby tarczy wykonane są z wysokiej klasy węglika wolframu zapewniającego dłuższą żywotność,
- utwardzona i precyzyjnie wyrównana tarcza absorbuje wstrząsy i zapewnia proste i szybkie cięcie,
- szczeliny wycinane laserowo i wypełnione żywicą syntetyczną tłumią wibracje i hałas podczas pracy,
- powłoka redukująca tarcie zapewnia łatwe cięcie i chroni tarczę przed korozją.
PARAMETRY TECHNICZNE TARCZY DO DREWNA MAKBLADE PLUS MAKITA [B-32459]:
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu: 20 mm,
- grubość tarczy: 1,6 mm,
- grubość cięcia: 2,2 mm,
- liczba zębów: 24,
- kąt natarcia: 5°,
- maksymalna dopuszczalna prędkość obrotowa: 8040 obr./min.,
- zastosowanie: cięcie poprzeczne drewna,
- poprzedni nr katalogowy: B-08604
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8040 obr/min |
| średnica otworu tarczy: | 20 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| opakowanie: | karton |
| przeznaczenie: | do drewna |
| grubość tarczy: | 1,6 mm |
| kąt natarcia: | 5 ° |
| szerokość cięcia: | 2,2 mm |
| EAN: | 088381421249 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.5 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
