Pasek skórzany brązowy z logo Makita [E-05371] rozmiar M
-
Producent:
-
Kod producenta:E-05371
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1211 pkt. |
Pas ze skóry w kolorze brązowym rozmiar M, Makita [E-05371] z jednym rzędem dziurek i sprzączką z logo Makita.
Wykonany z jednego kawałka najwyższej jakości skóry bydlęcej o szerokości 3,8 cm i długości 113 cm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Pas skórzany brązowy z logo Makita [E-05371]:
- wykonany jest z jednego kawałka najwyższej jakości skóry bydlęcej o szerokości 38 mm,
- doskonale sprawdzi się zarówno do pracy, jak i do codziennego użytku,
- na metalowej szlufce znajduje się dyskretne logo ze stylowym wykończeniem,
- lepsze dopasowanie paska zapewnia dodatkowa szlufka,
- pas można przyciąć na odpowiednią długość po odkręceniu śruby znajdującej się przy klamrze do zapinania,
- krawędzie paska są dokładnie wykończone, co zapewnia mu najwyższą jakość.
Parametry techniczne pasa skórzanego Makita [E-05371]:
- długość: 113 cm,
- szerokość: 3,8 cm,
- waga: 200 g,
- rozmiar: M,
- kolor: brązowy.
| opakowanie: | karton |
| długość: | 1,13 m |
| EAN: | 088381566889 |
| stan: | nowy |
| kolor: | brązowy |
| rodzaj: | męski |
| szerokość: | 38 mm |
| długość pasa: | 113 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
