wielofunkcyjny pas monterski DeWALT [DWST1-75552]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWST1-75552
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3519 pkt. |
profesjonalny, wielofunkcyjny pas monterski [DWST1-75552] firmy DeWalt to doskonały system osobistego przechowywania podręcznych narzędzi.
pas posiada wielofunkcyjną sakwę narzędziową, kaburę na wiertarko-wkretarkę, uchwyt na młotek. Ma możliwość odpowiedniego dostosowania do potrzeb użytkowników lewo i prawo ręcznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
profesjonalny, wielofunkcyjny pas monterski [DWST1-75552] firmy DeWalt, dzięki dużej ilości kieszeni i zaczepów różnej wielkości pas monterski to doskonały system osobistego przechowywania podręcznych narzędzi. Wykonany jest mocnej i wytrzymałej tkaniny poliestrowej o gęstości 1200 denier
pas ma możliwość odpowiedniego dostosowania do potrzeb użytkowników lewo i prawo ręcznych, jest w pełni regulowany aby dostosować do wymiaru w talii w zakresie obwodu od 90cm do 126cm
ergonomiczny wyściełany pas z oddychającej siateczki dla maksymalnego komfortu podczas dużych obciążeń i długich godzin pracy, posiada stalowe wieszaki do używania z szelkami, oraz metalowy klips do montażu taśmy pomiarowej
pas jest wzmocniony wytrzymałą skórą z podwójnym zabezpieczeniem klamry pasa gwarantuje przyleganie i możliwość przenoszenia dużych obciążeń.
Duża, zapinana kieszeń - do bezpiecznego przechowywania portfela, kluczy czy telefonu komórkowego, a dodatkowo pas ma wzmocnienie metalowymi nitami i skórą w miejscach narażonych na przetarcie
wielofunkcyjny pas monterski składa się z:
- 1 x pas na narzędzia DWST1-75651,
- 1 x wielofunkcyjna sakwa na narzędzia DWST1-75551,
- 1 x kieszeń na wiertarko-wkrętarkę DWST1-75653,
- 1 x wieszak na młotek DWST1-75662
| EAN: | 3253561755521 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.65 kg |
| długość opakowania: | 54.00 cm |
| szerokość opakowania: | 50.00 cm |
| wysokość opakowania: | 10.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
