pas do spodni, 110 cm, czarny, Snickers [90330400006]
-
Producent:
-
Kod producenta:90330400006
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1073 pkt. |
Pas do spodni, 110 cm, czarny, Snickers [90330400006] to wytrzymały pas, z szybkim i łatwym systemem blokowania.
Posiada klamrę odporną na zarysowania z symbolem Snickers Workwear.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.pas do spodni, 110cm, Snickers [90330400006]:
- plastikowa klamra odporna na zarysowania z symbolem Snickers Workwear,
- szybki i łatwy system zapinania,
Parametry techniczne pasa, Snickers [90330400006]:
- szerokość: 40 mm,
- kolor: czarny,
- materiał: 100% poliester
| EAN: | 7332515013897 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 40 mm |
| długość pasa: | 110 cm |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Hultafors Group AB ul. J A Wettergrens gata 7 421 30 Göteborg, Sweden e-mail: info@hultaforsgroup.pl |
