OUTLET: latarka akumulatorowa LED 10,8V/12V Max Li-Ion CXT Makita [DEAML105-OPAKOWANIE]
-
Producent:
-
Kod producenta:DEAML105-OPAKOWANIE
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2490 pkt. |
OUTLET, TOWAR PO ZWROCIE - ZOSTAŁ SPRAWDZONY PRZEZ NASZ SERWIS, POSIADA PEŁNĄ GWARANCJE MAKITY, BRAKUJE ORYGINALNEGO OPAKOWANIA.
Latarka akumulatorowa LED MAKITA model DEAML105, może być zasilana akumulatorami Li-Ion Makita o napięciu 10,8V i 12V Max. W tej wersji bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu.
Latarka ma ergonomiczny kształt i gumowany uchwyt.
Głowica świecąca może być ustawiana w 12 pozycjach pod kątami od -60° do 110°.
Bardzo długi czas świecenia - minimum 50000h.
OUTLET, TOWAR PO ZWROCIE - ZOSTAŁ SPRAWDZONY PRZEZ NASZ SERWIS, POSIADA PEŁNĄ GWARANCJE MAKITY, BRAKUJE ORYGINALNEGO OPAKOWANIA.
latarka akumulatorowa 10,8V/12V Max Li-Ion CXT Makita DEAML105
- latarka akumulatorowa w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilna z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością
- latarka ma ergonomiczny kształt i wielościankowy reflektor kontrolujący kierunek i rozpiętość emitowanego światła
- kompaktowa głowica ma możliwość ustawiania w 12 pozycjach (od -60° do 110°)
- aluminiowa obudowa głowicy zwiększa wytrzymałość
- brak konieczności wymiany żarówek oraz bardzo długi czas świecenia - minimum 50 000 h dzięki zastosowaniu diody LED
- latarka posiada praktyczny uchwyt do mocowania na pasku
- zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem
- dostarczana bez akumulatora i ładowarki
Parametry techniczne latarki Makita ML105
- źródło światła: 1 x LED 4,9 W
- natężenie światła: 5500 lx
- strumień światła: 190 lm
- czas świecenia z akumulatorem BL1041B: 14 godz.
- wymiary (D x S x W): 268 x 66 x 93 mm
- napięcie zasilania: 12 V Max (10,8 V)
- typ akumulatorów: Li-ion
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
- waga (EPTA): 0,7 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,7 kg |
| na wyposażeniu: | pasek z uchwytem |
| wymiary: | 268 x 66 x 93 mm |
| strumień światła: | 190 lm |
| typ żarówki: | LED |
| stan: | po zwrocie |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 1.0 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
