ostrze zapasowe do gratownika do rur, HSS, Bahco [316-2-95]
-
Producent:
-
Kod producenta:316-2-95
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 428 pkt. |
Zapasowe ostrze do gratownika Bahco 316-2-95, ze stali szybkotnącej HSS, przeznaczone do precyzyjnego obrabiania krawędzi rur i usuwania zadziorów pozostałych po cięciu.
Ostrze przeznaczone jest do gratownika Bahco 316-2.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ostrze zapasowe do gratownika do rur, HSS, Bahco [316-2-95]:
- wymienne ostrze do ołówkowego przyrządu do obrabiania krawędzi rur i usuwania zadziorów pozostałych po cięciu,
- wyprodukowane ze stali szybkotnącej HSS,
- przeznaczone jest do gratownika Bahco 316-2,
- liczba ostrzy w opakowaniu: 1 szt.,
- waga: 3 g
| waga: | 3 g |
| EAN: | 7311518296278 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 9 cm |
| szerokość opakowania: | 4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
