przyrząd do obrabiania rur, gratownik, ostrze HSS, Bahco [316-2]
-
Producent:
-
Kod producenta:316-2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 804 pkt. |
Gratownik z ostrzem HSS Bahco 316-2, do precyzyjnego obrabiania krawędzi rur i usuwania zadziorów pozostałych po cięciu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Przyrząd do obrabiania rur, gratownik, Bahco [316-2]:
- przyrząd ołówkowy do precyzyjnego obrabiania krawędzi rur i usuwania zadziorów pozostałych po cięciu,
- rękojeść z tworzywa z ostrzem ze stali szybkotnącej HSS,
- dostępne jest ostrze zapasowe [316-2-95],
PARAMETRY TECHNICZNE GRATOWNIKA DO RUR BAHCO [316-2]:
- długość całkowita [A]: 150 mm,
- szerokość rękojeści [B]: 22 mm,
- waga: 31 g
| długość całkowita: | 150 mm |
| waga: | 31 g |
| EAN: | 7311518296223 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| długość opakowania: | 19.4 cm |
| szerokość opakowania: | 16.40 cm |
| wysokość opakowania: | 8.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
