ostrze wymienne ze stopką prowadzącą do noża 16 50 145 SB, Knipex [16 50 145 E01]
-
Producent:
-
Kod producenta:16 50 145 E01
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1226 pkt. |
Zapasowe ostrze hakowe do noża do ściągania izolacji, Knipex 16 50 145 E01, ze stopka prowadzącą chroniącą izolację przewodu oraz miejscem na podparcie kciuka ułatwiającym pracę.
Ostrze noża posiada trzy obszary pracy pozwalające na precyzyjne cięcie.
Przeznaczone do noża do ściągania izolacji Knipex 16 50 145 SB.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ostrze wymienne ze stopką prowadzącą do noża do ściągania izolacji, Knipex [16 50 145 E01]:
- wymienne ostrze hakowe przeznaczone do noża do ściągania izolacji Knipex [16 50 145 SB],
- ostrze z trzema strefami ostrza do cięcia obwodowego, wzdłużnego i z wykorzystaniem funkcji grzechotki,
- posiada stopkę prowadzącą chroniącą izolację przewodu
PARAMETRY TECHNICZNE OSTRZA ZAPASOWEGO KNIPEX [16 50 145 E01]:
- wymiary (D x S x W): 62 x 30 x 7 mm,
- waga: 12 g
| długość całkowita: | 62 mm |
| rodzaj ostrza: | zakrzywione |
| EAN: | 4003773089919 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| długość opakowania: | 8 cm |
| szerokość opakowania: | 3.6 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
