ostrze wymienne do sekatora BCL23 Bahco [BCL2304]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCL2304
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1505 pkt. |
Ostrze zapasowe do sekatora BCL23 Bahco BCL2304, wykonane z wysokiej jakości stali japońskiej SK5, przeznaczone do sekatora akumulatorowego Bahco BCL23.
Ostrze wymienne do sekatora BCL23 Bahco [BCL2304]:
- ostrze precyzyjnie szlifowane aby zapewnić czyste cięcie,
- wykonane z wysokiej jakości japońskiej stali SK5,
- hartowane i chromowane, aby zapewnić większa wytrzymałość i wydajność,
- przeznaczone do współpracy z sekatorem akumulatorowym Bahco BCL23.
PARAMETRY TECHNICZNE OSTRZA DO SEKATORA BCL23 BAHCO [BCL2304]:
- wymiary (D x S x W): 5 x 30 x 84 mm,
- waga: 45 g
| waga: | 45 g |
| przeznaczone do narzędzia: | BCL23 |
| EAN: | 7314150505043 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.045 kg |
| długość opakowania: | 8.4 cm |
| szerokość opakowania: | 3 cm |
| wysokość opakowania: | 0.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
