ostrze wymienne do noży, łamane 18mm, 10szt., Stanley [0-11-301]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-11-301
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 85 pkt. |
Ostrze wymienne do noży, łamane 18mm, Stanley [0-11-301] pakowane po 10szt.
Podstawowe ostrze do ogólnego zastosowania począwszy od cięcia papieru, kartonu czy ściągania izolacji poprzez prace ogrodnicze i drobne budowlane.
Ostrze łamane nadaje się do nożyków od wszystkich producentów z ostrzem o szerokości 18mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ostrze wymienne do noży, łamane 18mm, Stanley [0-11-301]
- ostrze wymienne łamane 18mm można używać z następującymi nożami STANLEY : 10-481, 10-418, 10-018, 10-380, 10-280, 10-151, STHTO-10186, STHTO-10188, STHTO-10191,
- ostrze można także stosować z nożami innych producentów, które posiadają możliwość mocowania tego typu ostrzy.
Parametry ostrzy wymiennych łamanych Stanley [0-11-301]
- grubość ostrza: 0,55mm
- długość ostrza: 110mm
- szerokość ostrza: 18mm
- liczba odłamywanych segmentów w ostrzu: 7szt.
- liczba sztuk ostrzy w opakowaniu: 10 szt.
- opakowanie: karta
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| szerokość ostrza: | 18 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze łamane 18mm |
| opakowanie: | karta |
| EAN: | 3253560113018 |
| grubość ostrza: | 0,55 mm |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
