ostrze wymienne do noży, łamane 18mm, 10szt., FATMAX Stanley [2-11-718]
-
Producent:
-
Kod producenta:2-11-718
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 97 pkt. |
Ostrze wymienne segmentowe do noży 18mm, FATMAX Stanley [2-11-718] o zwiększonej wytrzymałości, pakowane po 10szt.
Ostrze FATMAX Stanley ma o 25% większą trwałość w porównaniu ze standardowymi ostrzami segmentowymi. Przeznaczone jest do użytku uniwersalnego.
Ostrze łamane nadaje się do nożyków od wszystkich producentów z ostrzem o szerokości 18mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ostrza wymienne do noży, segmentowe 18mm, FATMAX Stanley [2-11-718]
- ostrza segmentowe o zwiększonej wytrzymałości do uniwersalnego zastosowania
- 35% ostrzejsze dzięki nowej technologii ostrzenia
- 20% większa odporność na pęknięcia
- 75% większa żywotność dzięki nowoczesnej technologii hartowania
- ostrza wymienne łamane 18mm można używać z nożami marki STANLEY a także z nożykami innych producentów, które posiadają możliwość mocowania tego typu ostrzy
Parametry ostrzy wymiennych łamanych Stanley [2-11-718]
- grubość ostrza: 0,5mm
- szerokość ostrza: 18mm
- liczba odłamywanych segmentów w ostrzu: 8szt.
- liczba sztuk ostrzy w opakowaniu: 10szt.
- opakowanie: karta
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| szerokość ostrza: | 18 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze łamane 18mm |
| opakowanie: | karta |
| EAN: | 3253562117182 |
| grubość ostrza: | 0,50 mm |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
