ostrze 2-krawędziowe o długości 50mm do skrobaków 650 i 440, Bahco [442]
-
Producent:
-
Kod producenta:442
Stan magazynowy: 11
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 381 pkt. |
Profesjonalne ostrze 2-krawędziowe o długości 50mm BAHCO [442] do skrobaków 650 i 440 firmy Bahco.
Znakomicie sprawdza się zdzieraniu starych warstw farby z drewna czy metalu.
Ostrze wykonane z węglików spiekanych, ich trwałość jest około 50 razy większa niż ostrzy standardowych wykonanych ze zwykłej stali.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.profesjonalne ostrze 2-krawędziowe o długości 50mm do skrobaków BAHCO [442]:
- przeznaczone do skrobania drewna, metalu, betonu
- ostrze wykonane z węglików spiekanych, ich trwałość jest około 50 razy większa niż ostrzy standardowych wykonanych ze zwykłej stali,
- posiada precyzyjnie szlifowane krawędzie robocze,
- krawędź robocza ostrzy jest lekko wypukła, co zapobiega rysowaniu skrobanych powierzchni przez brzegi ostrza.
parametry ostrza Bahco 442:
- przeznaczony do narzędzia: 650 i 440,
- długość całkowita krawędzi: 50 mm,
- waga: 6 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 6 g |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7311518002848 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.01 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
