ostrza wymienne do nożyków, trapezowe, 50szt., CARBIDE FATMAX Stanley [8-11-800]
-
Producent:
-
Kod producenta:8-11-800
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 950 pkt. |
Ostrze wymienne do noży, trapezowe, typu CARBIDE, FATMAX, Stanley 8-11-800, z laserowo naniesioną powłoką wolframową na krawędź tnącą, 50 szt. w opakowaniu.
Ostrze CARBIDE Stanley ma 5-krotnie dłuższą trwałość w porównaniu z standardowymi ostrzami trapezowymi. Przeznaczone jest do użytku uniwersalnego.
Grubość ostrza - 0,63 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ostrza wymienne trapezowe do noży ręcznych, CARBIDE FATMAX Stanley [8-11-800]:
- ostrza trapezowe z krawędzią tnącą wzmocnioną węglikami wolframu - materiałem ustępującym twardością jedynie diamentowi,
- węglik nanoszony jest na krawędź ostrza laserowo, co gwarantuje ekstremalną wytrzymałość przy zachowaniu elastyczności korpusu ostrza,
- dzięki temu ostrze takie tnie do 5 razy dłużej niż standardowe ostrza, zachowując jednocześnie odporność na pęknięcia, co pozwala na wykonywanie precyzyjnych cięć przez wyjątkowo długi czas,
- doskonale sprawdzą się do ciężkich zastosowań, takich jak cięcie płyt gipsowo-kartonowych, wykładzin, folii plastikowych, grubych kartonów, itp.,
- ostrza pasują do wszystkich standardowych noży trapezowych STANLEY (w tym serii FATMAX) oraz większości noży innych producentów,
- w opakowaniu znajduje się 50 szt. ostrzy,
- opakowanie z wysuwanym podajnikiem ostrzy posiada otwory do zawieszenia na ścianie lub półce.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU OSTRZY WYMIENNYCH STANLEY [8-11-800]:
- grubość ostrza: 0,63 mm,
- długość ostrza: 62 mm,
- wysokość ostrza: 19 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 50 szt.,
- opakowanie: pudełko z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 50 szt. |
| szerokość ostrza: | 62 mm |
| długość ostrza: | 62 mm |
| na wyposażeniu: | 50 szt. ostrzy trapezowych |
| rodzaj ostrza: | ostrze trapezowe |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| EAN: | 3253568118008 |
| grubość ostrza: | 0,63 mm |
| kraj produkcji: | Wielka Brytania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.255 kg |
| długość opakowania: | 19 cm |
| szerokość opakowania: | 9.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
