organizer z przezroczystą pokrywą, Pro 2/3, FATMAX, Stanley [FMST1-75779]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMST1-75779
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1041 pkt. |
Wytrzymała skrzynia / organizer Pro 2/3 FATMAX Stanley FMST1-75779, z 14 wyjmowanymi pojemnikami na drobne narzędzia i akcesoria i przezroczystą pokrywą.
Wyprodukowana z wytrzymałego tworzywa, posiada metalowe zatrzaski oraz przezroczystą pokrywę z uszczelką zapewniającą ochronę przed kurzem i wodą - norma szczelności IP53.
Zatrzaski boczne umożliwiają łączenie kilku organizerów serii FATMAX.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Skrzynia organizer Pro 2/3, FATMAX, Stanley [FMST1-75779]:
- skrzynia narzędziowa - organizer kompatybilny z systemem FATMAX - zatrzaski boczne umożliwiają łączenie kilku organizerów razem,
- wąski organizer o szerokości 2/3 innych organizerów FATMAX (np. 1-97-517, 1-97-518, 1-97-519, 1-97-521),
- wewnątrz organizera znajduje się 14 wyjmowanych pojemników w 2 różnych rozmiarach przeznaczonych do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych części takich jak materiały mocujące, narzędzia pomiarowe, bity, wiertła, itp.,
- przezroczysta pokrywa ułatwia identyfikację zawartości,
- konstrukcja pokrywy unieruchamia wszystkie komory, co zabezpiecza akcesoria w pojemnikach przed wysypywaniem się,
- posiada wodoodporną uszczelkę, która zapobiega przedostawaniu się wody, ale także chroni zawartość przed rdzą, kurzem - stopień ochrony IP53,
- wytrzymała konstrukcja z mocnymi zawiasami i wygodnym uchwytem zapewnia skrzyni trwałość,
- organizer dostarczany jest bez zawartości widocznej na zdjęciach.
PARAMETRY TECHNICZNE ORGANIZERA FATMAX, STANLEY [FMST1-75779]:
- liczba pojemników: 16 szt.,
- wymiary (D x S x W): 440 x 275 x 65 mm,
- waga: 1,4 kg
- walizka systemowa: tak
| na wyposażeniu: | 14 wyjmowanych pojemników na akcesoria |
| wymiary: | 440 x 275 x 65 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 3253561757792 |
| system opakowań: | STANLEY FatMax |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.425 kg |
| długość opakowania: | 44 cm |
| szerokość opakowania: | 27 cm |
| wysokość opakowania: | 7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
