organizer niski z przezroczystą pokrywą, FATMAX, Stanley [1-97-517]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-97-517
86,00zł brutto
69,92zł netto
89,39zł
Promocja trwa do 30.09.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 860 pkt. |
Wytrzymała skrzynia / organizer FATMAX Stanley 1-97-517, z 10 wyjmowanymi pojemnikami na drobne narzędzia i akcesoria i przezroczystą pokrywą, o pojemności 6,68 litra.
Wyprodukowana z wytrzymałego tworzywa, posiada metalowe zatrzaski oraz przezroczystą pokrywę z uszczelką zapewniającą ochronę przed kurzem i wodą - norma szczelności IP54.
Zatrzaski boczne umożliwiają łączenie kilku takich samych organizerów serii FATMAX.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Skrzynia organizer niski z przeźroczystą pokrywą, FATMAX, Stanley [1-97-517]:
- skrzynia narzędziowa - organizer kompatybilny z systemem FATMAX - zatrzaski boczne umożliwiają łączenie kilku organizerów razem,
- z 10 wyjmowanymi pojemnikami w 2 różnych rozmiarach przeznaczonymi do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych części takich jak materiały mocujące, narzędzia pomiarowe, bity, wiertła, itp.,
- przezroczysta pokrywa ułatwia identyfikację zawartości,
- konstrukcja pokrywy unieruchamia wszystkie komory, co zabezpiecza akcesoria w pojemnikach przed wysypywaniem się,
- posiada wodoodporną uszczelkę, która zapobiega przedostawaniu się wody, ale także chroni zawartość przed rdzą, kurzem - stopień ochrony IP54,
- wytrzymała konstrukcja z metalowymi zatrzaskami, mocnymi zawiasami i wygodnym uchwytem zapewnia skrzyni trwałość,
- organizer dostarczany jest bez zawartości widocznej na zdjęciach.
PARAMETRY TECHNICZNE ORGANIZERA FATMAX, STANLEY [1-97-517]:
- maksymalne obciążenie: 5,5 kg,
- pojemność: 6,68 L,
- liczba pojemników: 10 szt.,
- wymiary (D x S x W): 450 x 360 x 70 mm,
- waga: 1,6 kg
- walizka systemowa: tak
| na wyposażeniu: | 10 wyjmowanych pojemników na akcesoria |
| wymiary: | 450 x 360 x 70 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 3253561975172 |
| system opakowań: | STANLEY FatMax |
| pojemność : | 6,68 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.650 kg |
| długość opakowania: | 45 cm |
| szerokość opakowania: | 36 cm |
| wysokość opakowania: | 7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
