odkurzacz pionowy akumulatorowy 4w1, 18V, reviva, Black+Decker [REVSV18D1-QW] 2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:REVSV18D1-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5537 pkt. |
Bezprzewodowy, ręczny odkurzacz pionowy 18V, reviva, Black+Decker REVSV18D1-QW, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowany w kartonie.
Urządzenie 4 w 1: odkurzacz pionowy, ręczny oraz ręczny z rurą przedłużającą lub końcówką podłogową, co umożliwia odkurzanie podłóg, wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych oraz schodów. Odkurzacz automatycznie dostosowuje prędkość do rodzaju podłogi. Filtr i pojemnik na zanieczyszczenia można łatwo zdemontować, opróżnić i umyć, dzięki czemu sprzątanie staje się bardziej higieniczne.
Obudowa odkurzacza wykonana jest z wytrzymałego i trwałego tworzywa Tritan Renew i w 50% składa się z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 4 w 1, 18V, reviva, Black+Decker [REVSV18D1-QW]:
- bezprzewodowy odkurzacz 4 w 1 - odkurzacz pionowy, ręczny oraz ręczny z rurą przedłużającą lub końcówką podłogową,
- doskonale sprawdzi się do odkurzania podłóg, wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych czy schodów,
- automatycznie dostosowuje prędkość do rodzaju podłogi zapewniając optymalną wydajność,
- czas pracy przy niskich obrotach wynosi do 40 minut, co zapewnia dużą wydajność na jednym naładowaniu akumulatora,
- wskaźnik poziomu naładowania akumulatora pokazuje aktualny poziom naładowania i pozostały czas pracy,
- Technologia Cyclonic Action - filtr cyklonowy zapobiega szybkiemu zapychaniu się filtra i zapewnia optymalną wydajność ssania,
- przezroczysty pojemnik na brud i kurz o pojemności 500 ml można łatwo zdemontować i opróżnić jednym ruchem,
- diody zintegrowane z ssawką podłogową oświetlające sprzątaną powierzchnię sprawiają, że wszelkie zabrudzenia są dobrze widoczne i łatwiejsze do sprzątnięcia,
- wolnostojąca konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie bez konieczności pochylania odkurzacza czy stosowania uchwytu na ścianę,
- obudowa odkurzacza (plastikowa część końcówki podłogowej, uchwyt i pojemnik na kurz) wykonana jest z wytrzymałego i trwałego tworzywa Tritan™ Renew i w 50% składa się z plastiku pochodzącego z recyklingu,
- należy do systemu POWERCONNECT™ 18V - systemu akumulatorów wymiennych, który współpracuje z wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi BLACK+DECKER® 18V,
- odkurzacz dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PIONOWEGO BLACK+DECKER [REVSV18D1-QW]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- czas pracy: do 40 min.,
- moc zasysania: 36 W,
- wskaźnik stanu naładowania: tak,
- pojemność zbiornika na kurz: 500 ml,
- czas ładowania: 5 godzin,
- masa: 3 kg
WYPOSAŻENIE ODKURCZACZA BLACK+DECKER [REVSV18D1-QW]:
- 1 akumulator 18V / 2,0Ah,
- ładowarka,
- szczotka do podłogi,
- ssawka szczelinowa,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,0 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 18V / 2,0Ah, ładowarka, szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| pojemność zbiornika: | 0,50 l |
| praca na mokro: | nie |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 5035048833018 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | POWER CONNECT 18V |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 3.4 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
