odkurzacz pionowy akumulatorowy 4w1, 18V, POWERSERIES Extreme, Black+Decker [BHFEV1825CP-QW] 2,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:BHFEV1825CP-QW
| Dostawa |
Bezprzewodowy, ręczny odkurzacz pionowy 18V, POWERSERIES Extreme, Black+Decker BHFEV1825CP-QW, dostarczany z 1 akumulatorem o pojemności 2,5 Ah i ładowarką, pakowany w kartonie.
Urządzenie 4 w 1 - odkurzacz pionowy, ręczny oraz ręczny z rurą przedłużającą lub końcówką podłogową, co umożliwia odkurzanie podłóg, wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych oraz schodów, a dzięki ssawce do sierści pozwala utrzymać doskonałą czystość w domu, w którym są zwierzęta. Trzy prędkości pracy umożliwiają dostosowanie siły ssania do czyszczonej powierzchni.
Pojemnik na zanieczyszczenia można łatwo zdemontować, opróżnić i umyć, dzięki czemu sprzątanie staje się bardziej higieniczne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 4w1, 18V, POWERSERIES Extreme, Black+Decker [BHFEV1825CP-QW]:
- bezprzewodowy odkurzacz 4 w 1 - odkurzacz pionowy, ręczny oraz ręczny z rurą przedłużającą lub końcówką podłogową,
- dzięki dołączonej szczotce do sierści doskonale sprawdzi się do usuwania sierści z podłóg, wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych czy schodów,
- 3 prędkości ssania sprawiają, że odkurzacz skutecznie usuwa zanieczyszczenia zarówno z gładkich podłóg, jak i dywanów,
- 3-stopniowy system filtracji z filtrem cyklonowym zapobiega szybkiemu zapychaniu się filtra i zapewnia optymalną wydajność ssania,
- czas pracy przy niskich obrotach wynosi do 72 minut, co zapewnia dużą wydajność na jednym naładowaniu akumulatora,
- 3-stopniowy wskaźnik poziomu naładowania pokazuje aktualny poziom naładowania, a tym samym pozostały czas pracy,
- diody zintegrowane z ssawką podłogową oświetlające sprzątaną powierzchnię sprawiają, że wszelkie zabrudzenia są dobrze widoczne i łatwiejsze do sprzątnięcia,
- przezroczysty pojemnik na brud i kurz można łatwo zdemontować i opróżnić jednym ruchem,
- odkurzacz można powiesić na ścianie, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca, co ułatwia jego przechowywanie,
- pionowy odkurzacz jest częścią systemu akumulatorowego który współpracuje z wszystkimi urządzeniami akumulatorowymi BLACK+DECKER® 18V,
- odkurzacz dostarczany jest z 1 akumulatorem i ładowarką.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA PIONOWEGO BLACK+DECKER [BHFEV1825CP-QW]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- czas pracy: do 72 min.,
- całkowita energia akumulatora: 45 Wh,
- wskaźnik stanu naładowania: tak,
- czas ładowania: 7,5 godziny,
- pojemność zbiornika na kurz: 650 ml,
- waga bez akumulatora: 3,1 kg
WYPOSAŻENIE ODKURCZACZA BLACK+DECKER [BHFEV182CP-QW]:
- 1 akumulator 18V / 2,0Ah,
- ładowarka,
- szczotka do podłogi,
- ssawka szczelinowa,
- szczotka do sierści,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.5 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 18V / 2,0Ah, ładowarka, szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, szczotka do sierści, instrukcja obsługi |
| pojemność zbiornika: | 0,65 l |
| praca na mokro: | nie |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 5035048743089 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | POWER CONNECT 18V |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 3.5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
