odkurzacz pionowy akumulatorowy 3w1, 18V, Black+Decker [BHFEA520J-QW] 2,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:BHFEA520J-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5001 pkt. |
Bezprzewodowy, ręczny odkurzacz pionowy 18V Black+Decker BHFEA520J-QW, z wbudowanym akumulatorem 2,0Ah, ładowarką, ssawką szczelinową i uchwytem do mocowania na ścianie, pakowany w kartonie.
Urządzenie 3 w 1: odkurzacz pionowy, ręczny i ręczny z ssawką szczelinową - umożliwia odkurzanie podłóg, wykładzin, dywanów, mebli tapicerowanych czy schodów. budowany czujnik podłogowy automatycznie dostosowuje moc i siłę ssania w zależności od powierzchni, co pomaga oszczędzać energię akumulatora dla dłuższego czasu pracy.
Filtr i pojemnik na zanieczyszczenia można łatwo zdemontować, opróżnić i umyć, dzięki czemu sprzątanie staje się bardziej higieniczne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 3 w 1, 18V, Black+Decker [BHFEA520J-QW]:
- bezprzewodowy odkurzacz 3 w 1 - pionowy, ręczny i ręczny z ssawką szczelinową,
- trwały, wbudowany akumulator o pojemności 2,0Ah zapewnia do 40 minut pracy bez utraty siły ssania,
- odkurzacz posiada 2 prędkości ssania, dzięki czemu nadaje się zarówno do gładkich podłóg, jak i dywanów,
- wbudowany czujnik podłogowy automatycznie dostosowuje moc i siłę ssania w zależności od powierzchni, co pomaga oszczędzać energię akumulatora dla dłuższego czasu pracy,
- przy pomocy ssawki szczelinowej można łatwo odkurzać meble tapicerowane, schody, czy narożniki pomieszczeń,
- odkurzacz działa również na płasko, dzięki czemu można odkurzyć powierzchnie pod łóżkiem czy meblami, a wbudowane oświetlenie LED zapewni maksymalną widoczność w tych trudniejszych do czyszczenia miejscach,
- praktyczna turbo szczotka dokładnie zbiera większe i drobniejsze zabrudzenia,
- odkurzacz wyposażony jest w 3-stopniowy system filtracji,
- innowacyjny system filtrów Cyclonic-Action skutecznie oddziela duże cząstki od drobniejszych zanieczyszczeń, co wpływa na wydajność silnika i dłuższą żywotność,
- filtr HEPA doskonale przechwytuje wszystkie cząsteczki stałe, a także pył, kurz i alergeny,
- wbudowany wskaźnik poziomu naładowania baterii informuje, kiedy odkurzacz wymaga naładowania,
- odkurzacz posiada łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz i śmieci o pojemności 500ml,
- przezroczysty pojemnik na brud i kurz można łatwo zdemontować i opróżnić, a filtr można umyć pod bieżącą wodą,
- konstrukcja odkurzacza pozwalająca na postawienie go w dowolnym miejscu bez konieczności opierania o ścianę ułatwia przechowywanie.
Parametry techniczne odkurzacza Black+Decker [BHFEA520J-QW]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatora: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- czas pracy: 13 - 40 min.,
- moc zasysania: 33 AW,
- całkowita energia akumulatora: 36 Wh,
- wskaźnik stanu naładowania: Tak,
- pojemność zbiornika na kurz: 500 ml,
- poziom hałasu: 67dB,
- czas ładowania: 5 godzin,
- waga: 2,6 kg
Wyposażenie odkurzacza Black+Decker [BHFEA520J-QW]:
- szczotka do podłogi,
- ssawka szczelinowa,
- uchwyt do zawieszenia na ścianie,
- ładowarka,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, uchwyt do zawieszenia na ścianie, ładowarka, instrukcja obsługi |
| pojemność zbiornika: | 0,5 l |
| praca na mokro: | nie |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| natężenie hałasu: | 67 dB |
| EAN: | 5035048742457 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 8.74 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
