odkurzacz pionowy 12V max, biały/turkusowy, Makita [CL117FDX2] z wbudowanym akumulatorem 2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:CL117FDX2
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4666 pkt. |
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 12V max, Makita [CL117FDX2], w kolorze białym z turkusowym zbiornikiem na pył, z wbudowanym akumulatorem o pojemności 2,0 Ah, dostarczany z ładowarką, pakowany w kartonie.
Odkurzacz posiada włącznik dotykowy z wyborem siły zasysania w zakresie 3 biegów. Może być używany jako mały odkurzacz ręczny. Na wyposażeniu posiada ssawkę do podłóg oraz ssawkę szczelinową.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowy odkurzacz pionowy 12V max (10,8V) Makita [CL117FDX2]:
- odkurzacz pionowy z wbudowanym akumulatorem Li-Ion o pojemności 2,0 Ah,
- wyposażony w filtr HEPA,
- posiada 3 prędkości zasysania łatwo przełączane włącznikiem dotykowym,
- może być używany również jako mały odkurzacz ręczny,
- dioda LED oświetlająca obszar roboczy wskazuje również kiedy bateria jest słaba lub naładowana,
- kolor odkurzacza biały z turkusowym zbiornikiem na pył,
- odkurzacz dostarczany jest z ładowarką w zestawie, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE ODKURZACZA MAKITA [CL117FDX2]:
- napięcie zasilania: 12V max (10,8V),
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- typ akumulatora: Li-lon,
- akumulator: wbudowany,
- maksymalny przepływ powietrza: 1,0 m³/min.,
- maksymalne podciśnienie: 5,0 kPa,
- regulacja mocy zasysania: 3 biegowa,
- czas pracy na pełnym naładowaniu akumulatora:
- 1 bieg: ok. 55 min.,
- 2 bieg: ok. 18 min.,
- 3 bieg: ok. 10 min., - maksymalny czas ładowania: 120 min.,
- poziom ciśnienia akustycznego: 72dB(A),
- kolor odkurzacza: biały / turkusowyy,
- pojemność zbiornika na pył: 650 ml,
- długość korpusu odkurzacza: 457 mm,
- długość z rurą przedłużającą i końcówką: 992 - 1232 mm,
- wymiary: 992 x 110 x 136 mm,
- waga: 1,0 kg
WYPOSAŻENIE ODKURZACZA MAKITA [CL117FDX2]:
- wbudowany akumulator 2,0 Ah,
- zasilacz sieciowy,
- ssawka do podłóg,
- ssawka szczelinowa krótka,
- rura ssąca,
- uchwyt na ssawkę szczelinową,
- zbiornik na na pył,
- filtr HEPA (zamontowany),
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga kg: | 1,0 kg |
| na wyposażeniu: | wbudowany akumulator 2,0 Ah, zasilacz sieciowy, ssawka do podłóg, ssawka szczelinowa krótka, rura ssąca, uchwyt na ssawkę szczelinową, zbiornik na na pył, filtr HEPA (zamontowany), instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 992 x 110 x 136 mm |
| max podciśnienie: | 5,0 kPa |
| pojemność zbiornika: | 0,65 l |
| praca na mokro: | nie |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,0 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | nie / tak |
| EAN: | 088381770002 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 51.5 cm |
| szerokość opakowania: | 16 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
