odkurzacz akumulatorowy 18V Li-Ion, XPT, Makita [DVC750LZX1]
-
Producent:
-
Kod producenta:DVC750LZX1
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6782 pkt. |
Przemysłowy odkurzacz akumulatorowy firmy Makita DVC750LZX1 do pracy na sucho i mokro, z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, zasilany akumulatorem 18V. w tej wersji bez akumulatorów na wyposażeniu, pakowany w kartonie.
Odkurzacz wykonany został w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Jest lekki i poręczny, łatwy do transportu i przechowywania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Odkurzacz przemysłowy akumulatorowy 2x18V Makita DVC750LZX1
- lekki i poręczny odkurzacz przemysłowy do pracy na sucho i mokro, łatwy do transportu i przechowywania,
- odkurzacz przeznaczony jest do usuwania suchego i mokrego pyłu,
- dedykowany do użytku komercyjnego, na przykład w hotelach, szkołach, szpitalach, fabrykach, sklepach, biurach itp,
- odkurzacz zasilany jest akumulatorem 18V,
- w zależności od wykonywanej pracy możliwy jest wybór dwóch różnych ustawień siły ssania: siły normalnej („1”) lub siły wysokiej („2”),
- wyposażony w wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- odkurzacz wykonany został w Technologii XPT, ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- klasa filtracji pyłów "L",
- klasa L - pochłania pył o wielkości większej od 1mg/m³, zaliczamy tu wszystkie duże pyły powstałe przy obróbce drewna, czy powstałe w wyniku pracy ogólnobudowlanych,
- regulacja mocy zasysania - 2-stopniowa,
- automatyczny system czyszczenia filtra,
- funkcja dmuchawy - po przezbrojeniu,
- konstrukcja obudowy umożliwia przechowywanie węża i dyszy,
- uchwyt transportowy składany,
- wyposażony w filtr HEPA,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Dane techniczne odkurzacza Makita DVC750LZX1
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- moc zasysania:
- tryb normalny: 25 W,
- tryb wysoki: 50 W, - maks. przepływ powietrza:
- tryb normalny: 1,3 m³/min,
- tryb wysoki: 1,6 m³/min, - maks. Podciśnienie:
- tryb normalny: 4,2 kPa,
- tryb wysoki: 6,7 kPa, - czas pracy (akumulator BL1850B):
- tryb normalny: 60 min,
- tryb wysoki: 30 min, - pojemność zbiornika na mokro: 4,5 l,
- pojemność zniornika na sucho: 7,5 l,
- wymiary (D x S x W): 418 x 251 x 278 mm,
- waga (EPTA): 4,3 - 4,6 kg.
Wyposażenie odkurzacza AWS Makita DVC750LZX1
- filtr HEPA: 162518-0,
- wąż ssący,
- dysza szeroka,
- dysza szczelinowa,
- pasek na ramię,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,6 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,3 kg |
| na wyposażeniu: | filtr HEPA: 162518-0, wąż ssący, dysza szeroka, dysza szczelinowa, pasek na ramię |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 418 x 251 x 278 mm |
| max podciśnienie: | 6,7 kPa |
| pojemność zbiornika: | 7,5 l |
| praca na mokro: | tak |
| max natężenie przepływu powietrza: | 1,6 l/min |
| opakowanie: | karton |
| funkcja dmuchawy / funkcja odkurzacza: | tak / tak |
| klasa filtacji pyłów: | L |
| EAN: | 088381870481 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.9 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Dvc750l |
