obcinak boczny wzmocniony X-Cut, KNIPEX [73 05 160 T] z zaczepem do asekuracji
-
Producent:
-
Kod producenta:73 05 160 T
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2475 pkt. |
Obcinak boczny wzmocniony X-Cut firmy KNIPEX [73 05 160 T] przeznaczony jest do cięcia zarówno cienkiego drutu jak, kabli wielożyłowych oraz twardego drutu fortepianowego.
Posiadają zintegrowany uchwyt do mocowania zabezpieczenia przed upadkiem zwłaszcza podczas prac na wysokości.
Optymalne połączenia kąta ostrzenia i przełożenia dźwigni zapewnia wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły, do 40% mniej siły w porównaniu do tradycyjnych szczypiec.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.obcinak boczny wzmocniony X-Cut, KNIPEX [73 05 160 T] z zaczepem do asekuracji:
- obcinak boczny wzmocniony z dwukomponentową rękojeścią do cięcia zarówno cienkiego drutu, kabli wielożyłowych oraz twardego drutu fortepianowego,
- T w symbolu oznacza, że szczypce wyposażone są w zintegrowany uchwyt do mocowania zabezpieczenia przed upadkiem zwłaszcza podczas prac na wysokości,
- kompaktowe szczypce tnące boczne z wysokim przełożeniem dźwigni, wymagają do 40% mniej siły w porównaniu do standardowych szczypiec bocznych tej samej długości,
- optymalne połączenia kąta ostrzenia i przełożenia dźwigni zapewnia wysoką wydajność cięcia przy minimalnym nakładzie siły,
- obcinak boczny wyposażony jest w złącze wsuwkowe, które zapewnia dużą stabilność i niewielką masę,
- szczypce mają duży zakres otwarcia, który umożliwia cięcie kabli o większej średnicy do 12mm,
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 62 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowe zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 73 05 160 T:
- długość całkowita: 160 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 4,8 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 2,7 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu twardego fortepianowego: 2,2 mm,
- zaczep do linki asekuracyjnej: tak,
- waga: 180 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 180 g |
| EAN: | 4003773080077 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,2 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,7 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 4,8 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.195 kg |
| długość opakowania: | 16 cm |
| szerokość opakowania: | 5.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
