obcinak boczny do ściągania izolacji 160mm KNIPEX [14 22 160]
-
Producent:
-
Kod producenta:14 22 160
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1739 pkt. |
Profesjonalny obcinak boczny firmy KNIPEX model 14 26 160 z funkcją ściągania izolacji, posiada dwukomponentową rękojeść, długości szczypiec 160mm.
Szczypce wyposażone są w precyzyjne profile do usuwania izolacji z przewodów o przekroju 1,5 i 2,5mm2.
Obcinaki boczne to narzędzia znajdujące zastosowanie w różnych branżach, wykonane są z wysokiej jakości materiałów co zapewnia ich długą żywotność.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
obcinak boczny do ściągania izolacji firmy Knipex [14 22 160]:
- szczypce wyposażone są w precyzyjne profile do usuwania izolacji z przewodów o przekroju 1,5 i 2,5mm2,
- znakomicie radzi sobie z cięciem kabli NYM o przekroju 5x2,5mm2,
- posiada długie końcówki, dzięki którym można dokładnie ciąć nawet w trudno dostępnych miejscach
- ostrze wykonane z wysokiej jakości stali wanadowej, kutej i hartowanej indukcyjnie (twardość około 60 HRc),
- ostrza są precyzyjnie szlifowane i umożliwiają cięcie drutu miękkiego i twardego,
- duża precyzja wykonania ostrzy zapewnia cięcie cienkiego drutu miedzianego nawet przy samych końcówkach ostrzy.
- rękojeści dwukomponentowwe zapewniają pewny chwyt i wygodna pracę.
Parametry obcinaka bocznego Knipex 14 22 160:
- maksymalny przekrój pracy szczypiec: 1,5 / 2,5 mm²,
- długość całkowita: 160 mm,
- rękojeść: dwukomponentowa,
- maksymalna grubość ciętego drutu miękkiego, miedzianego: 2,5 mm,
- maksymalna grubość ciętego drutu stalowego: 1,5 mm,
- waga: 206 g
| długość całkowita: | 160 mm |
| waga: | 206 g |
| EAN: | 4003773034988 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 1,5 mm |
| zakres cięcia dla drutu Cu: | 2,5 mm |
| rodzaj krawędzi tnących: | zukosowane |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| zakres pracy: | 1,5-2,5 mm² |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.206 kg |
| długość opakowania: | 17 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 2.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
