nóż z wymiennym ostrzem łamanym 18mm, Komelon [LDB-A5] rękojeść aluminiowa
-
Producent:
-
Kod producenta:LDB-A5
Stan magazynowy: 20
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 365 pkt. |
Nóż z wymiennym, łamanym ostrzem 18mm, KOMELON LDB-A5, z automatyczną blokadą ostrza, pakowany w blistrze.
Nóż posiada mocne i ostre łamane ostrze zapewniające wysoką jakość cięcia oraz wytrzymałą i lekką obudowę z aluminium.
Nóż uniwersalny, doskonale sprawdzi się do zastosowań w pracach budowlanych, dekoratorskich, remontowych, modelarskich, warsztatowych itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nóż z wymiennym, łamanym ostrzem 18mm, Komelon [LDB-A5]:
- nóż uniwersalny do zastosowań w pracach budowlanych, dekoratorskich, remontowych, modelarskich, warsztatowych itp.,
- wyposażony w wymienne ostrze szerokości 18 mm,
- automatyczna blokada ostrza zapewnia bezpieczeństwo pracy,
- posiada ergonomicznie ukształtowaną obudowę z lekkiego i wytrzymałego aluminium,
- w tylnej części rękojeści znajduje się zintegrowany otwór na linkę zabezpieczającą przydatną podczas prac na wysokości,
- nóż dostarczany jest z 1 ostrzem łamanym, zapakowany na blistrze.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA UNIWESALNEGO KOMELON [LDB-A5]:
- typ ostrza: łamane,
- szerokość ostrza: 18 mm,
- ostrza w zestawie: 1 szt.,
- rękojeść: aluminiowa,
- waga: 108 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| szerokość ostrza: | 18 mm |
| długość całkowita: | 157 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze łamane 18mm |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 8803005001414 |
| grubość ostrza: | 0,50 mm |
| kraj produkcji: | Korea |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.127 kg |
| długość opakowania: | 22.5 cm |
| szerokość opakowania: | 8.2 cm |
| wysokość opakowania: | 2.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
