Nóż z ostrzem łamanym 18mm, FACOM [844.S18PB] z automatyczną wymianą ostrza
-
Producent:
-
Kod producenta:844.S18PB
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 539 pkt. |
Nóż z ostrzem łamanym 18mm, firmy FACOM [844.S18PB] z automatyczną wymianą ostrza.
Dobrze wyprofilowany korpus noża sprawia, że nóż jest wygodny w użytkowaniu.
Łamane ostrza zapewnia stałą i wysoką jakość krawędzi tnącej oraz dużą sztywność całego ostrza pomimo jego segmentowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż z wymiennym ostrzem łamanym 18mm firmy FACOM [844.S18PB]:
- automatyczne ładowanie łamanych ostrzy,
- ergonomiczny uchwyt z miękkiego ABS,
- prowadnica ostrza ze stali nierdzewnej,
- pokrętło blokady ostrza,
- 6-ostrzowy wkład,
- zintegrowany zatrzask ostrza,
Nóż ten znajdzie zastosowanie w pracach budowlanych, dekoratorskich, remontowych, modelarskich, warsztatowych itp.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| szerokość ostrza: | 18 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze łamane 18mm |
| EAN: | 3148517781382 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.168 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
