Nóż z chowanym ostrzem łamanym 9 mm i ostrzem płaskim "Driver Cutter" Tajima [470375- DC360]
-
Producent:
-
Kod producenta:470375
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 254 pkt. |
Nóż uniwersalny firmy Tajima model DC360B/Y1, dostarczany z 2 ostrzami łamanymi zapasowymi o szerokości 9mm.
Nóż posiada dodatkowe krótkie ostrze na końcu szyny prowadzącej, mogące posłużyć za wkrętak płaski np. do otwierania puszek, przykręcania wkrętów lub jako rysik do trasowania.
Solidny i bardzo łatwy w obsłudze nóż z magazynkiem na 2 ostrza, przydatny m.in. w pracach wykończeniowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż z chowanym ostrzem łamanym 9 mm i ostrzem płaskim "Driver Cutter" Tajima [DC360BY1]
- uniwersalny nóż z ostrzem łamanym 9mm
- rękojeść z mocnego tworzywa sztucznego z dwóch komponentów,
- magazynek na dwa dodatkowe ostrza,
- metalowa prowadnica ostrza z suwakiem i z automatyczną blokadą ostrza,
- na końcu prowadnicy nożyka znajduje się mocna metalowa końcówka, która może służyć jak wkrętak płaski np. do otwierania puszek, przykręcania wkrętów lub jako rysik do trasowania,
- dostarczany z trzema ostrzami łamanymi 9 mm Razar Black Blade®
Nóż uniwersalny znajdzie zastosowanie w pracach budowlanych, dekoratorskich, remontowych, modelarskich, warsztatowych itp.
Parametry noża uniwersalnego Tajima [DC360BY1]
- liczba odłamywanych odcinków ostrzy: 8,
- długość ostrza: 80mm,
- szerokość ostrza: 9mm,
- grubość ostrza: 0,5mm,
- długość nożyka: 160 mm,
- waga: 45 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| szerokość ostrza: | 9 mm |
| długość ostrza: | 80 mm |
| długość całkowita: | 160 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze łamane 9mm |
| EAN: | 4975364111678 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Producent Nazwa firmy: Tajima AG ul. Stansstaderstrasse 54 6370 Stans, Switzerland e-mail: info@tajima.eu.com Podmiot odpowiedzialny Nazwa firmy: Heinz Hesse KG ul. Yale-Allee 17 42329 Wuppertal, Germany e-mail: polen@heinz-hesse-kg.com |
