nóż w kaburze Bahco [1446]
-
Producent:
-
Kod producenta:1446
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 296 pkt. |
Uniwersalny, mocny nóż w kaburze BAHCO [1446], posiada wygodną rękojeść zapewniającą duży komfort pracy.
Ostrze noża [1446] wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a kabura z wytrzymałego tworzywa.
Długość całkowita noża 220mm, długość ostrza 100mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uniwersalny, mocny nóż w kaburze BAHCO 1446:
- nóż posiada jednokomponetową rękojeść zapewniającą komfort pracy,
- ostrze noża wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej,
- kabura wykonana z wytrzymałego tworzywa, którą można przymocować do paska,
- rekomendujemy go dla myśliwych, wędkarzy, doskonale sprawdzi się na kempingu, działce czy w ogrodzie.
- długość całkowita noża 220 mm,
- długość ostrza 100 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 100 mm |
| długość całkowita: | 220 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze stałe |
| EAN: | 7314150128631 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.09 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
