Nóż uniwersalny, zakrzywiony, Bahco [2488]
-
Producent:
-
Kod producenta:2488
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 500 pkt. |
Nóż uniwersalny, zakrzywiony, Bahco [2488], posiada dwukomponentową rękojeść zapewniającą komfort pracy.
Ostrze wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej, które można sporadycznie ostrzyć.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż uniwersalny, zakrzywiony, Bahco [2488]
- nóż uniwersalny o zakrzywionym ostrzu, idealny do warsztatów, do takich czynności jak cięcie materiałów, dywaników, gumy, tworzyw, tektury,
- łatwy do czyszczenia i odporny na działanie powszechnie spotykanych chemikaliów,
- ostrze ze stali nierdzewnej, można sporadycznie ostrzyć osełką,
- dwukomponentowa rękojeść, zapewnia dobry i komfortowy chwyt,
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA, BAHCO [2488]
- długość ostrza: 90 mm,
- długość rękojeści: 140 mm,
- długość całkowita: 230 mm,
- waga noża: 140 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 90 mm |
| długość całkowita: | 230 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze stałe |
| EAN: | 7311518276072 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 9.3 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
