nóż uniwersalny w kaburze Bahco [1446-CS]
-
Producent:
-
Kod producenta:1446-CS
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 182 pkt. |
Uniwersalny, mocny nóż w kaburze BAHCO 1446-CS, z wygodną rękojeścią zapewniającą duży komfort pracy.
Ostrze noża wyprodukowane zostało z wysokiej jakości stali węglowej, a kabura z wytrzymałego tworzywa.
Długość całkowita noża 218 mm, długość ostrza 102 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uniwersalny, mocny nóż w kaburze BAHCO [1446-CS]:
- nóż posiada jednokomponetową rękojeść zapewniającą komfort pracy,
- ostrze noża wykonane zostało z wysokiej jakości stali węglowej,
- nóż dostarczany jest z kaburą z wytrzymałego tworzywa, którą można przymocować do paska,
- doskonale sprawdzi się dla myśliwych, wędkarzy, doskonale sprawdzi się na kempingu, działce czy w ogrodzie.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA BAHCO [1446-CS]:
- długość całkowita: 218 mm,
- długość ostrza: 102 mm,
- waga: 116 g
| długość ostrza: | 102 mm |
| długość całkowita: | 218 mm |
| na wyposażeniu: | kabura |
| rodzaj ostrza: | ostrze stałe |
| opakowanie: | kabura |
| EAN: | 7314150508266 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| długość opakowania: | 22.80 cm |
| szerokość opakowania: | 23.5 cm |
| wysokość opakowania: | 13.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
