nóż składany z chowanym ostrzem DeWalt [DWHT10261-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT10261-0
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 897 pkt. |
Składany nóż z ostrzem wysuwanym DeWalt [DWHT10261-0] z automatycznym ładowaniem ostrza za jednym naciśnięciem przycisku. Dostarczany jest z 3 ostrzami wykonanymi ze stali hartowanej indukcyjnie.
Stopniowa regulacja wysunięcia ostrza daje możliwość cięcia na różną głębokość. Możliwość złożenia noża i zintegrowany zaczep do paska ułatwiają przechowywanie, a mocny, metalowy korpus sprawia, że nóż jest solidny i trwały.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż składany z chowanym ostrzem i ładowaniem automatycznym DeWalt [DWHT10261-0]:
- mocny, składany nóż z wysuwanym ostrzem i automatycznym ładowaniem ostrza za jednym naciśnięciem przycisku,
- stopniowa regulacja wysunięcia ostrza daje możliwość cięcia na różną głębokość,
- wysuwane ostrze trapezowe zapewnia większe bezpieczeństwo w porównaniu do noża ze stałą klingą (ostrzem),
- system prostej i szybkiej wymiany ostrza sprawia, że wyjmowanie starego ostrza i wkładanie nowego jest szybkie i łatwe,
- nóż ma możliwość złożenia podobnie jak scyzoryk,
- mocny, metalowy korpus sprawia, że nóż jest solidny i trwały,
- ma gumowe podpórki pod kciuk i bimateriałową rękojeść zapewniającą bezpieczną i wygodną pracę,
- nóż posiada zintegrowany magazynek na ostrza zapasowe, który chroni zabezpiecza ostrza przed czynnikami atmosferycznymi,
- wyposażony jest w zacisk do paska, dzięki czemu można go nosić w kieszeni koszuli lub na pasku,
- na końcu rękojeści jest oczko do powieszenia lub np. do zamocowania linki asekuracyjnej,
- nóż na wyposażeniu posiada 3 ostrza ze stali hartowanej indukcyjnie.
Nóż uniwersalny znajdzie zastosowanie w pracach budowlanych, dekoratorskich, remontowych, modelarskich, warsztatowych, itp.
Parametry noża uniwersalnego DeWalt [DWHT10261-0]:
- typ ostrza: trapezowe,
- ostrza zapasowe: 3 szt.,
- waga: 192 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| rodzaj ostrza: | ostrze trapezowe |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560102616 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.19 kg |
| długość opakowania: | 18.40 cm |
| szerokość opakowania: | 2.40 cm |
| wysokość opakowania: | 8.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
