nóż składany, ostrze zakrzywione Bahco [K-GP-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:K-GP-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1076 pkt. |
Uniwersalny, mocny nóż składany firmy Bahco [K-GP-1], posiada ostrze i korpus wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Nóż jest bardzo płaski i mieści się w nawet niewielkiej kieszeni,
Nóż składany z zakrzywionym ostrzem, znakomicie sprawdza się jako podręczny nóż dla ogrodnika, dla sadownika.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
uniwersalny, mocny nóż składany firmy Bahco [K-GP-1]:
- znakomity do wszelkiego rodzaju prac ogrodniczych: prześwietlanie roślin, ścinanie kwiatów, gałęzi do prac ogrodniczych,
- nóż jest bardzo płaski – mieści się w nawet niewielkiej kieszeni,
- ostrze mocne zakrzywione,
- w całości wykonany ze stali nierdzewnej,
- ma składane łukowate ostrze,
parametry noża składanego Bahco [K-GP-1]:
- typ ostrza: stałe, składane,
- długość klingi A: 70 mm,
- długość całkowita po rozłożeniu L: 170 mm,
- waga: 90 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 70 mm |
| długość całkowita: | 170 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze stałe |
| EAN: | 7311518030131 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
