Nóż rzemieślniczy HVK GH Hultafors [380210]
-
Producent:
-
Kod producenta:380210
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 406 pkt. |
Nóż rzemieślniczy HVK GH, Hultafors [380210] z prostym ostrzem ze stali węglowej (2,5 mm, 58-60 HRC) w zestawie z kaburą.
Uchwyt z polipropylenu wykończony materiałem Santoprene umożliwia pewny chwyt. Kaburę można zamocować do paska lub guzika odzieży roboczej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż rzemieślniczy HVK GH, Hultafors [380210]:
- nóż dla rzemieślnika ze stałym ostrzem prostym, wyprofilowanym, dostarczany w zestawie z kaburą,
- uchwyt jest wykonany z bardzo wytrzymałego polipropylenu i wykończony materiałem Santoprene, zapobiegającym wyślizgnięciu się z ręki,
- klinga wykonana jest ze stali węglowej o grubości 2,5 mm, hartowanej do twardości 58-60 HRC,
- kaburę można przymocować zarówno do paska, jak i do guzika przy ubraniu roboczym,
Parametry techniczne noża HVK GH, Hultafors [380150]:
- długość ostrza: 93 mm,
- grubość ostrza: 2,5 mm,
- twardość ostrza: 58-60 HRC,
- długość rękojeści: 115 mm,
- długość całkowita: 208 mm,
- waga: 110 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 93 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze stałe |
| opakowanie: | kabura |
| EAN: | 7317843802115 |
| grubość ostrza: | 2.5 mm |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.110 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Hultafors Group AB ul. Box 38 517 21 Bollebygd, Sweden e-mail: info@hultaforsgroup.com |
