nóż rozbiórkowy w kaburze Bahco [2448]
-
Producent:
-
Kod producenta:2448
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 841 pkt. |
Nóż rozbiórkowy w kaburze Bahco [2448], posiada dwukomponetową rękojeść zapewniającą komfort pracy.
Ostrze noża [2448] wykonane zostało z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a kabura z wytrzymałego tworzywa.
Długość całkowita noża 231mm, długość ostrza 100mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nóż rozbiórkowy w kaburze Bahco [2448]:
- nóż posiada dwukomponetową rękojeść zapewniającą komfort pracy,
- posiada dodatkową ochronę palców dzięki zakrzywionej osłonie kostek, która może być również używana jako dźwignia,
- nóż znakomicie sprawdza się do wykonywania połączeń wpuszczanych w drzwiach, a także do rozłupywanie drewna,
- bardzo wytrzymały nóż wykonany z odpornego na uderzenia PPE z ostrzem hartowanym do 58-61 HRC zapewniającym długo ostrą krawędź,
- wyposażony w ostrze o długości 100 mm, które zwiększa obszar uderzania,
- klinga o grubości 4 mm daje możliwość uderzania po płaskiej stronie w celu rozłupania drewna,
- ma kaburę ochronną z klipsem na guziki, która jest kompatybilna z odzieżą roboczą,
parametry noża Bahco 2448:
- długość całkowita: 231 mm,
- długość klingi: 100 mm,
- wysokość klingi: 25 mm,
- grubość klingi: 4 mm,
- waga noża: 200 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| szerokość ostrza: | 25 mm |
| długość całkowita: | 231 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze stałe |
| EAN: | 7314150136049 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.20 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
